Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کونامی بازسازی P.T برای پی‌سی را کنسل کرد؛ پیشنهاد کارآموزی به سازنده‌!

0

کونامی نسخه‌ی بازسازی P.T برای پی‌سی را به طور کامل تعطیل کرد اما طبق گفته‌های سازنده‌ی این عنوان هنوز هم بارقه‌هایی از امید باقی است! کونامی پس از درخواست لغو ساخت این بازی، به سازنده‌ی آن پیشنهاد یک دوره‌ی کارآموزی در این شرکت را داده است. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

طبق گفته‌های کیمسار (Qimsar) هفده ساله، شرکت کونامی به صورت تلفنی با او تماس گرفته و از او درخواست کرده تا این پروژه را لغو کند. آن‌ها گفته اند که اگرچه از کار او بسیار خوششان آمده اما به دلایل قانونی و حقوقی، این پروژه باید متوقف شود. پس از این بوده که پیشنهاد دوره‌ی کارآموزی در شرکت بزرگ کونامی به وی داده شده است.

کیمسار می‌گوید:

ساعت 5 صبح تلفنی به طور غیرمنتظره تماسی از طرف فردی داشتم که در کونامی کار می‌کرد. به من گفت که خیلی متاسف است که باید حامل این خبر بد باشد اما من مجبورم که پروژه‌ی ریمیک خودم را متوقف کنم.

وی ادامه می‌دهد:

به من گفته شد که او و خیلی از کارکنان کونامی پروژه‌ی من را دیده‌اند و خیلی هم از آن خوش‌شان آمده اما به دلایل مشکلات قانونی که خارج از کنترل او یا هر کس دیگری است، باید از من خواهش کند که کارم را متوقف کنم. من هم گفتم که همین کار را خواهم کرد!

کیمسار می‌گوید از این جا به بعد مکالمه برای او از بد به یک فرصت بسیار عالی تبدیل شده و پیشنهادی هیجان‌انگیز برای گذراندن یک دوره‌ی کارآموزی در شرکت کونامی دریافت کرده است. او تاکنون چیزی نزدیک به 180 ساعت بر روی ریمیک P.T کار کرده بود و تازه هفته‌ی گذشته آن را به نمایش درآورده بود.

P.T یک دموی قابل بازی از بازی کنسل شده‌ی سایلنت هیل بود که توسط هیدئو کوجیما ساخته شده بود و روی شبکه‌ی PSN عرضه شد. این دموی بیش از 1 میلیون بار دانلود شده بود. از آن روز تاکنون طرفداران زیادی در سراسر دنیا بازی‌ها، دموها و پروژه‌های مختلفی با الهام از P.T و تجربه‌ی آن ساخته شده‌اند که خیلی از آن‌ها هنوز تکمیل نشده‌اند.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.