Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ریبوت Hellboy و همه‌ی چیزهایی که تا کنون از این فیلم می‌دانیم

0

پسر جهنمی یا همان Hellboy قبل از اینکه توسط گیلرمو دل‌تورو برای دو فیلم مورد اقتباس قرار گیرد، یک سری کامیک‌بوک درباره‌ی یک اهریمن قرمزرنگ بود که استعداد زیادی در خشونت داشت. کامیک‌بوک‌های این شخصیت به فضای جن و پری تاریک خود شناخته می‌شد که البته دل‌تورو تا حدی از غلظت آن کاست و امضای هنری خود را پای آن گذاشت. در هر حال طرفداران کامیک باید هیجان‌زده شوند وقتی بشنوند که اقتباس دیگری از این شخصیت در حال ساخت است که بیشتر از قبل به ریشه‌های کامیک‌بوک‌های این سری نزدیک شده و با عوامل و بازیگران کاملا جدیدی در حال آماده‌سازی است. در ادامه به مرور چیزهایی که تا کنون از این ریبوت Hellboy می‌دانیم می‌پردازیم. با گیم‌نیوز همراه باشید.

این فیلم کلا درباره‌ی چیست؟

هنوز جزییات کمی از داستان ریبوت Hellboy به بیرون درز کرده اما می‌دانیم که این پسر جهنمی، هیچ ارتباطی با دنیای اقتباسی گیلرمو دل‌تورو از این سری ندارد و به جای آن برداشت کاملا متفاوت و جدیدی از دنیای این شخصیت قرار گرفته است. در این فیلم پسر جهنمی در برابر ساحره‌ای به نام «ملکه‌ی خونین» که از دل کامیک‌ها بیرون آمده قرار خواهد گرفت. همچنین باید گفت که ریبوت جدید پسر جهنمی درجه‌ی سنی R یعنی بزرگسال را دریافت کرده که در نتیجه باید انتظار فضایی تاریک‌تر و خشن‌تر نسبت به دو فیلم قبلی را از آن داشت.

کی به کیه؟!

عوامل سازنده:

  • کارگردانی فیلم بر عهده‌ی نیل مارشال است که علاوه بر فیلم ترسناک تحسین شده‌ی The Descent، کارگردانی چند اپیزود از سریال بازی تاج و تخت و چند مجموعه‌ی تلوزیونی دیگر را نیز در کارنامه دارد.
  • فیلم‌نامه توسط اندرو کازبی نوشته خواهد شد که سابقه‌ای طولانی در دنیای کامیک دارد.

بازیگران:

  • دیوید هاربور (Stranger Things) در نقش پسر جهنمی بازی خواهد کرد؛ شخصیت نیمه انسان نیمه اهریمنی که توسط نازی‌ها از جهنم به زمین فراخوانده شده است. او قرار است جا پای ران پرلمنی بگذارد که در دو قسمت قبل این نقش را ایفا کرده بود.
  • میا جووویچ (Resident Evil) در نقش ملکه‌ی خونین.
  • یان مک‌شین در نقش «پروفسور بروم»، پدرخوانده‌ی پسر جهنمی
  • دیل دِ کیم (Lost) در نقش بن دیامیو، تفنگ‌دار دریایی سابق و فرمانده‌ی «دایره‌ی تحقیق و دفاع ماورا طبیعه» که تیم پسر جهنمی در آن کار می‌کنند. در کامیک‌ها او همچنین می‌تواند در مواقع حساس به یک پلنگ جگوار تبدیل شود!

چه چیزی تاکنون منتشر شده است؟

خیلی کم! نه تیزر، نه تریلر کامل و نه حتی یک عکس از بازیگران تا الان از این فیلم منتشر نشده است؛ فقط یک پوستر تبلیغاتی از ریبوت پسر جهنمی بیرون آمده است که آن هم تصویری هنری از این شخصیت و ملکه‌ی خونین را نمایش می‌دهد.

همچنین یک عکس از هاربور در نقش پسر جهنمی نیز در توییتر منتشر شده که که شباهت بسیار زیادی با اقتباس دل‌تورو از این شخصیت کامیک دارد. به نظر می‌رسد این کارگردان هم نمی‌خواسته تغییر زیادی در ظاهر او نسبت به کتاب‌ها ایجاد کند که جای خوشحالی برای طرفداران است.

در کامیک‌کان منتظر چه چیزهایی باشیم؟

با اینکه لاینگیت چند فیلم برای نمایش دارد اما فقط یک غرفه در کامیک‌کان امسال تدارک دیده است که به این معنی خواهد بود که از پنل یا اخبار و تریلر جدید از این فیلم خبری نخواهد بود. البته امسال 25مین سالگرد پسر جهنمی است و خالق آن مایک میگنولا پنلی خواهد داشت. شاید او اطلاعاتی برایمان داشته باشد.

سوالات زیادی پیرامون ریبوت Hellboy وجود دارد اما بیش از همه انتشار جزییاتی بیش از اسم شخصیت منفی درباره‌ی داستان فیلم می‌تواند هیجان‌انگیز باشد. ملکه‌ی خونین شخصیت بسیار مهمی در سیر داستان کامیک‌های پسر جهنمی است اما چه کسی می‌داند در اقتباس فیلم از این شخصیت چه اتفاقاتی افتاده است؟ اگر تریلری از آن منتشر می‌شد خیلی خوب بود که خب البته دور از انتظار است.

به هر حال امیدواریم در کامیک‌کان امسال خبرهای جدیدی بشنویم که تا زمان انتشار تریلر یا زمان اکران فیلم در 11 ژانویه 2019، راضی نگهمان دارد.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

سه × 5 =