Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: در تریلر جدید No Man’s Sky Next با حالت چندنفره‌ی بازی آشنا شوید

استودیو Hello Games در هفته‌ی آینده‌ی به‌روزرسانی مهمی را برای بازی No Man’s Sky منتشر خواهد کرد. نام این به‌روزرسانی Next بوه و در این نسخه از بازی شاهد امکانات جدیدی شامل یک تجربه‌ی بازی چندنفره‌ی کامل خواهیم بود. این بخش چندنفره به بازیکنان اجازه می‌دهند تا با دوستان خود گروهی را تشکیل بدهند و با دیگر رهگذر‌های فضا تعامل داشته باشند. همچنین این امکان وجود خواهد داشت که بازی از دید اول شخص و یا سوم‌شخص بازی شود و این قابلیت نیز وجود دارد که بتوان در زمان گشت‌و‌گذار در دنیا، به کشتی‌ها فرمان بدهید.

این امکانات جدید در تریلر جدیدی که از No Man’s Sky Next منتشر شده است نشان داده‌شده‌اند. همچنین در مقایسه با بازی سال 2013، این‌بار دنیای بازی بسیار غنی‌تر و پرجزئیات‌تر به نظر می‌رسد.

 

در ادامه به نکات دیگری که در این تریلر می‌بایست به آن‌ها توجه شود می‌پردازیم:

 

بخش چند‌نفره:

با گروه کوچکی از دوستان خود همراه شوید و دنیا را با همراهی یک‌دیگر بگردید. همچنین می‌توانید از رهگذر‌های تصادفی دیگر نیز استفاده کنید. شما می‌توانید به دوستانتان کمک کنید تا زنده بمانند و یا این که می‌توانید از آن‌ها برای بقای خودتان استفاده کنید. می‌توانید پناهگاه‌های کوچکی برای خود ساخته و یا کولونی‌های پیچیده‌ای بسیارید تا همه‌ی بازیکنان بتوانند آن را به اشتراک بگذارند. در این بازی می‌توانید در مسیر‌های عجیب و فضایی با اگزوکرفت‌ها مسابقه بدهید و یا این که مسیر‌های خودتان را ساخته و با دیگران به اشتراک بگذارید. قابلیت شخصی‌سازی شخصیت‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا ظاهر خود را بنا به سلیقه‌ی خود تغییر دهید.

 

تغییرات بصری:

بازی هم‌اکنون هم از زاویه‌ی دید اول شخص و هم زاویه‌ی دید سوم شخص قابل بازی کردن است و این امکان هم در مواقع پیاده بودن و هم سوار کشتی بودن در دسترس است. حلقه‌های سیارات بازسازی شده‌اند و جنبه‌های بصری بهبودیافته‌ی بازی باعث می‌شوند که فضا بیش‌تر از همیشه زیبا به نظر برسد. بافت‌های زمین، آب و ابر‌ها همگی بازسازی شده‌اند تا محیط زنده تر به نظر برسد و در کنار این‌ها ساختمان‌ها و کشتی‌ها و شخصیت‌های موجود در بازی نیز به شکل قابل‌توجهی پرجزئیات‌تر شده‌اند.

 

ساخت مقر به صورت نامحدود:

از حالا می‌توانید هرجای سیاره که مایل باشید مقر خود را بسازید. ساختن مقر دشواری‌ها و پیچیدگی‌های بیشتری خواهد داشت و صدها قطعه‌ی جدید برای ساخت‌ آن‌ها به بازی اضافه شده است. همچنین می‌توانید چندین مقر مختلف داشته باشید.

 

به کشتی‌های جنگی فرمان بدهید:

این امکان برای شما فراهم شده است تا ارتشی از کشتی‌های جنگی ساخته، آن‌ها را ارتقاء داده و سپس از عرشه‌ی کشتی خودتان به آن‌ها فرمان دهید. شما می‌‌توانید کشتی‌‌های خود را به نقاط مختلف دنیا بفرستید یا هنگامی که می‌خواهیم جای جدیدی را کشف کنید از آن‌ها یاری بگیرید.

 

بازی NoMan’s Sky Next قرار است تا در تاریخ 24 جولای برای پلی‌استیشن 4، ویندوز و ایکس‌باکس وان منتشر شود. این به‌روزرسانی برای دارندگان رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 که هم‌اکنون صاحب این بازی هستند رایگان خواهد بود.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.