Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

در آخرین بروزرسانی Middle-earth: Shadow of War گیم‌پلی بازی بهبود یافته است!

0

دیروز بروزرسانی جدیدی برای بازی Middle-earth: Shadow of War منتشر شد که بهبود‌های زیادی برای این بازی همراه به دارد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

این بروزرسانی رایگان که در ماه آوریل معرفی شده بود، بخش پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای بازی Middle-earth: Shadow of War را که موجب انتقادات و بحت‌های بسیار زیادی شده بود حذف می‌کند. علاوه بر این، بهبود‌های بسیاری برای گیم‌پلی بازی نیز در این بروزرسانی موجود است.

بخش خرید درون‌برنامه‌ای بازی Middle-earth: Shadow of War با پول واقعی، به بازیکنان اجازه می‌داد ارک‌های سطح بالا را به کمک War Chestها خریداری کنند. این ارک‌ها قدرت ارتش بازیکن را تا حد شگفت‌انگیزی افزایش می‌دادند؛ قابلیتی که ضربه بزرگی به تجربه لذت‌بخش بازی وارد کرده بود. Middle-earth: Shadow of War یکی از بزرگترین قربانی‌های موضع‌گیری بازیکنان در برابر سیاست‌های پولی بازی‌ها و مشخصاً لوت باکس‌ها بود.

استودیو Monolith سازنده بازی، نه تنها با این بروزرسانی به کلی این بخش را از بازی حذف کرده، بلکه چندین قابلیت جدید به آن افزوده تا تجربه گیم‌پلی آن را بهبود بخشد. بخش پایانی بازی اکنون به جای «Shadow Wars»، نام «Epilogue» به خود گرفته که کسب پیروزی در آن، پاداش Masks of Nazgûl را برای بازیکنان به همراه خواهد داشت که قدرت‌های کاملاً جدیدی از جمله توانایی زنده کردن مردگان را آزاد می‌کند. این مرحله همچنین حالت بی‌پایان نیز در خود دارد که به بازیکنان اجازه می‌دهد حتی پس از پایان فهرست سازندگان، به انجام بازی ادامه دهد.

Monolith علاوه بر این موارد، روی قابلیتی که بازی‌های این مجموعه را خاص می‌کند نیز بهبودهایی اعمال کرده است. سیستم نمسیس اکنون توانایی یافتن متحد و حتی دشمن را به‌شکلی پویا براساس اعمال بازیکن در بازی به وی می‌دهد و ارک‌های لجندری و Traning Orderهای بیشتر به‌همراه امکان دریافت هدیه از پیروان با این بروزرسانی به بازی افزوده خواهند شد.

جزئیات کامل این بروزرسانی را می‌توانید در اینجا بخوانید.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.