Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تاریخ آغاز مرحله‌ی بتای چندنفره و حالت بتل‌رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 مشخص شد

0

اکتیویژن و استودیو Treyarch جزئیات مربوط به بتای بخش چندنفره و بتل رویال بازی Call of Duty: Black Ops 4 را اعلام کردند. با گیم‌نیوز در ادامه این خبر همراه باشید.

برنامه‌ریزی اکتیویژن برای دوره پیش از عرضه رسمی بازی Call of Duty: Black Ops 4، برگزاری دو رویداد آزمایشی بتا برای بخش‌های چندنفره و بتل رویال است که اولین آن برای بخش چندنفره خواهد بود. ۱۲ مرداد تاریخ برگزاری این تست بوده که به‌صورت خصوصی و محدود خواهد بود و ابتدا در دسترس خریداران کنسول پلی‌استیشن 4 قرار می‌گیرد. بازیکنان پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز به فاصله کوتاهی امکان شرکت در این تست را دریافت می‌کنند. بتای نسخه PC منحصراً محدود به Battle.net خواهد بود.

برای دسترسی به بتای نسخه‌های کنسولی، بازیکنان بایستی یک کلید بتای خصوصی را هنگام پیش‌خرید بازی دریافت کنند. بازیکنانی که به‌صورت آنلاین اقدام به پیش‌خرید کرده باشند، خودبه‌خود در این رویداد ثبت‌نام خواهند شد. برای کاربران PC نیز تنها می‌توان این کلید را از وب‌سایت Battle.net خریداری نمود؛ پیش‌خریدکنندگان از این طریق همچنین یک روز بیشتر می‌توانند بتای بازی را تجربه کنند.

زمان‌بندی دقیق رویداد بتای بخش چندنفره بازی Call of Duty: Black Ops 4 به ترتیب زیر است:

  • پلی‌استیشن 4: آغاز در ۱۲ مرداد/۱۰ صبح – پایان در ۱۵ مرداد/۱۰ صبح
  • پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان: آغاز در ۱۹ مرداد/۱۰ صبح – پایان در ۲۲ مرداد/۱۰ صبح
  • رایانه‌های شخصی (Early access): آغاز در ۱۹ مرداد/۱۰ صبح
  • رایانه‌های شخصی (Open Beta): آغاز در ۲۰ مرداد/۱۰ صبح – پایان در ۲۲ مرداد در ۱۰ صبح

بازیکنان حاضر در این بتا، یک کارت اختصاصی حضور و بازیکنان با بالاترین رتبه در این رویداد، یک توکن دائمی آزادکننده دریافت خواهند کرد که در هنگام عرضه نسخه اصلی، در بخش ساخت کلاس قابل استفاده است. ۶ نقشه برای بتای چندنفره پیش‌بینی شده و کلاس‌های جدید در کنار کلاس‌های Nomad و Prophet که در نسخه قبلی نیز حاضر بودند، در این بتا قابل انتخاب خواهند بود. حالت‌های قابل بازی نیز Team Deathmatch، Domination، Hardpoint، Search & Destroy و بخش کاملاً جدید Control است.

در حالت جدید Control، بازیکنان در هر راند در قالب دو تیم مهاجم و مدافع از یک جسم ثابت قرار می‌گیرند. تعداد جان‌های بازیکنان محدود است و هر تیم که زودتر به ۳ پیروزی برسد، برنده مسابقه خواهد بود. بخش Pick 10 بار دیگر به فرایند ساخت کلاس بازی برگشته که البته تغییراتی نیز به خود دیده است.

در ماه سپتامبر، رویداد آزمایشی بخش بتل رویال بازی برگزار خواهد شد که Blackout نام دارد. همانند بتای چندنفره، بازیکنان روی کنسول PS4 ابتدا امکان تجربه آن را خواهند داشت. جزئیات بیشتر مربوط به آن در پایان تابستان اعلام خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.