Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با تخفیف اختصاصی گیم‌نیوز در مدرسه بازی‌سازی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیر ثبت‌نام کنید

0

در هفته‌ی پیش رو، انجمن علمی کامپیوتر دانشگاه صنعتی خواجه نصیر‌الدین طوسی همایشی با عنوان همایش «معرفی بازی» برگزار می‌کند که در آن می‌توانید با بازی‌سازی و سطح علاقه‌مندی خود به این فعالیت صنعتی و هنری آشنا شوید و ضمنا، در مورد «مدرسه بازی‌سازی» نیز اطلاعات کاملی دریافت کنید. این همایش که در تاریخ 3 مرداد در دانشکده‌ی مهندسی کامپیوتر و برق دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می‌شود، به شما کمک می‌کند که “چگونه در این مسیر قرار بگیرید.”

برای شرکت در این همایش، می‌توانید از طریق ایوند ثبت نام کنید. شرکت در این رویداد که در آن، بازی‌سازانی از استودیوهای “Black Cube Games” و “Madness Game Studio” به سخنرانی خواهند پرداخت، رایگان خواهد بود و ضمنا به کسانی که در این همایش شرکت می‌کنند، بیست درصد تخفیف ثبت‌نام در مدرسه بازی‌سازی داده می‌شود. اما اگر فرصت شرکت در این رویداد را ندارید، می‌توانید با کد تخفیف اختصاصی گیم‌نیوز در مدرسه بازی‌سازی دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی ثبت نام کرده و بیست درصد تخفیف بگیرید.

همایش معرفی مدرسه بازی سازی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، با حضور بازی سازانی از Madness Game Studio و Black Cube Games، با موضوع «چگونه بازی ساز شدیم، چگونه بازی ساز شویم؟» در تاریخ ۳مردادماه، ساعت ۵، سالن شهید قندی دانشکده برق و کامپیوتر، واقع در سیدخندان برگزار میشود.
شرکت در این همایش برای عموم رایگان و آزاد است. حداکثر تا سه شنبه شب ۲ مردادماه فرصت ثبت نام دارید.

ثبت نام مدرسه بازی‌سازی خواجه نصیر به زودی آغاز خواهد شد که کاربران سایت گیم‌نیوز می‌توانند با استفاده از کد تخفیف اختصاصی از تخفیف 20 درصدی بهره‌مند شوند.

کد تخفیف: gamenews_ir

فراموش نکنید که شرکت در همایش معرفی بازی، برای عموم آزاد و رایگان است.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.