Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کاربران توئیتر به مرور آموخته‌های خود از بازی‌های ویدئویی می‌پردازند

0

اگر با ساز و کار شبکه‌ی اجتماعی توئیتر آشنا باشید می‌دانید که یکی از قابلیت‌های این شبکه، ریتوئیت کردن [باز نشر نوشته‌های دیگران] به همراه نظر خودتان است. نقل قولِ یک توئیت و اضافه کردن موردی از آن، بارها به یکی از سرگرمی‌های کاربران توئیتر تبدیل شده است و معمولا در جلب توجه درصد زیادی از کاربران هم موفق بوده. این‌بار کاربران توئیتر در یک سلسله توئیتِ نقل قولی، به مرور آموخته‌های خود از بازی‌های ویدئویی پرداخته‌اند! با گیم‌نیوز همراه باشید.

ماجرا از یک توئیتِ ساده و معمولی شروع می‌شود. جایی که یکی از کاربران در یک توئیت کوتاه نوشته که احساس می‌کند به بن‌بست رسیده است. یکی از دنبال‌کنندگان این کاربر، که ظاهرا گیمر بوده، در پاسخی به این توئیت اذعان داشته که از بازی «ماینکرفت» (Minecraft) آموخته که هیچ بن‌بستی وجود ندارد! ظاهرا این موضوع برای دیگر کاربران هم جذاب بوده و خیلی زود، عده‌ای به مرور آموخته‌های خود از بازی‌های ویدئویی مبادرت ورزیده‌اند.

مجموعه‌ی توئیت جالبی که تازه شکل گرفته و جا دارد تا مدت‌ها ادامه پیدا کند. چون ما می‌دانیم که از بازی‌های رایانه‌ای چیزهای بی‌شماری می‌شود آموخت و این یعنی فعلا قرار نیست مرور این آموخته‌ها متوقف شود. بعضی از کاربران، مثل همیشه رویکردی طنز به موضوع داشته‌اند و سعی کرده‌اند توئیت‌های کمدی بسازند. مثل یکی از آن‌ها که نوشته از بازی Dota2 آموخته وقتی نوب [تازه‌کار] دید فرار کند!

اما برخی دیگر از توئیت‌ها، جدی‌تر هستند. مثلا یکی از کاربران اشاره کرده که از بازی Heroes and Generals آموخته که با هم از پس هر کاری بر می‌آییم. برخی از این توئیت‌ها را می‌خوانید:

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.