Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فیلم کوتاه بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth با محوریت کاراکتر جاینا منتشر شد

بلیزارد پیش از عرضه رسمی، انتشار مجموعه فیلم‌های کوتاهی از داستان بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth با نام Warbringers را در برنامه دارد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

مجموعه فیلم‌های کوتاه Warbringers در هر قسمت روی یکی از قهرمانان یا ضدقهرمانان بازی تمرکز دارد و قرار است پیش از عرضه رسمی بازی در 14 اوت، به‌صورت منظم منتشر شود. اولین فیلم کوتاه بازی World of Warcraft: Battle for Azeroth از مجموعه Warbringers به کاراکتر جاینا پراودمور می‌پردازد؛ جادوگیری از Kul Tiran، فرزند ارباب حاکم این منطقه یعنی دیلین پراودمور.

در این فیلم کوتاه می‌بینیم که جاینا به سرزمین مادری خود برمی‌گردد. وی خود را مقصر مرگ پدرش می‌داند چرا که در جریان جنگ سوم با ارک ها (وقایع Warcraft 3)، جاینا را دیلین که به قصد انتقام مرگ پسرش توسط ارک‌ها در جنگ دوم آن‌ها را به خاک و خون می‌کشید، وی را تنها گذاشت و در جبهه ارک‌ها قرار گرفت. چرا که اعتقاد داشت پدرش این موجودات را به‌خوبی نمی‌شناسد و نمی‌خواهد قبول کند که آن‌ها تغییر کرده‌اند.

با مرگ دیلین در جنگ پیش چشم جاینا، مردم به وی به چشم یک خائن نگاه می‌کردند و او مجبور به ترک Kul Tiran شد. خود جاینا همچون پدرش به تدریج نسبت به ارک‌ها تنفر شدیدی پیدا می‌کند و این تنفر علاوه بر کشته شدن پدرش توسط آن‌ها در جنگ، با بمب‌گذاری Theramore توسط ارک‌ها بیش از پیش بیشتر هم می‌شود. بدین‌ترتیب جاینا به خانه خود بازمی‌گردد و قول می‌دهد که انتقام پدر و برادرش را از قبیله ارک‌ها بگیرد.

دو قسمت دیگر از مجموعه Warbringer با نام‌های Sylvanas و Aszhara پیش از عرضه بازی اصلی در ماه آینده منتشر خواهند شد. اولین قسمت این مجموعه را می‌توانید در بالای صفحه تماشا کنید.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.