Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

چگونه سیاره‌های عجیب No Man’s Sky را پیدا کنیم؟

0

سیاره‌ی Museyci با بیشتر سیاره‌های موجود در بازی متفاوت است و از سیاره‌های عجیب No Man’s Sky محسوب می‌شود. شما در این سیاره با گیاهان و حیوانات مواجه نخواهید شد. در این سیاره حتی خبری از اقیانوس و یا کوهستان هم نیست. تنها چیزی که در این سیاره به چشم می‌خورد، فلز‌های شش‌ضلعی و سازه‌های مکانیکی عظیم‌الجثه و براق هستند که مانند قارچ‌ به نظر می‌رسند.

زمانی که برای اولین بار در اسکن با این سیاره به عنوان یک سیاره‌ی Redacted مواجه می‌شوید می‌توانید حدس بزنید که با چیز عجیبی سروکار دارید. البته هنگامی که از فضا به این سیاره نگاه می‌کنید نیز همانند تصویر زیر قادر هستید که اشکال چندضلعی آن را ببینید.

این سیاره، تنها یکی از سیاره‌های غیرعادی است که می‌توان در بازی No Man’s Sky پیدا کرد. یکی دیگر از این سیاره‌ها را در زیر ببینید:

یکی دیگر از این سیاره‌های عجیب در ادامه آورده شده است. با نگاه کردن به این سیاره از فضا خواهید دید که معمولی جلوه می‌کند و روی آن اقیانوس‌های آبی و رشته‌کوه‌های متعدد به چشم می‌خورند. اما به نظر می‌رسد که این سیاره، دچار عواقب یک سری فعالیت‌های عجیب و غریب باشد. شاید هم بتوان به آن لقب سیاره‌ی قبرستان خدایان را داد.

لازم به ذکر است که هیچ فیلتری در این تصاویر به کار نرفته است و تصاویر دقیقا به همان شکلی که وجود دارند گرفته شده‌اند. این سیاره به‌جز نور قرمز کم‌جانی که از آسمان می‌تابد، رنگ دیگری ندارد.

این سیاره‌ها در بازی No Man’s Sky، همانند دیگر سیاره‌های بازی، به صورت مقطعی ساخته می‌شوند. با این حال پیدا کردن این سیاره‌ها کاملا هم اتفاقی نیست و می‌توانید با استفاده از ارتقاء‌های هایپردرایو، کار خود را ساده‌تر کنید.

اگر بخواهیم دقیق‌تر شویم، شما برای این کار به ارتقاء‌های Cadmium، Emeril و  Indium Hyperdrives احتیاج دارید. توجه داشته باشید که تا پیش از انتشار به‌روزرسانی Next، این ارتقا‌ء‌ها Warp Reactor Sigma، Tau و Theta نام داشته‌اند. این سه ارتقاء به شما اجازه می‌دهند تا به ترتیب به سیستم‌های ستاره‌ای قرمز، سبز و آبی نادر سفر کنید. احتمال وجود سیاره‌های عجیب (Exotic Biome) در این سیستم‌ها بیشتر است.

سیستم ستاره‌ای قرمز کمترین کمک را به شما خواهد کرد و سیستم ستاره‌ای آبی نیز بیشتر از همه برای شما ثمربخش خواهد بود. متاسفانه شما این امکان را نخواهید داشت تا بتوانید مستقیما به سراغ ارتقاء Indium Hyperdrive بروید، چرا که برای ساخت آن می‌بایست منابع مورد نیایز را از سیستم ستاره‌‌ای قبلی به دست آورده باشید. شما همچنین به چند ماژول تکنولوژی دیگر نیز احتیاج خواهید داشت، اما می‌توانید آن‌ها را از بیشتر مرکز‌های مبادلات کهکشانی خریداری کنید.

برای این ارتقاء‌ها به بلوپرینت (دستورالعمل) هم احتیاج دارید. این بازی درباره‌ی شیوه‌ی به‌دست‌آوردن این بلوپرینت‌ها چندان شفاف نیست، و به همین خاطر نمی‌توان فرض را بر این گرفت که همه‌ی بازیکنان به یک شیوه آن‌ها را به دست خواهند آورد. با این حال به نظر می‌رسد که کوئست‌های خط داستانی بازی بهترنی راه برای به دست آوردن آن‌ها باشند.

توجه داشته باشید که هیچ‌کدام از این ارتقاءها تضمینی برای یافتن سیاره‌های عجیب به شما نمی‌دهند و تنها به شما اجازه می‌دهند که به سیستم‌هایی بروید که احتمال یافتنشان بالاتر است.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.