Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

پنج راهنمایی بازی No Man’s Sky Next تا بتوانید سریع‌تر به بازی بازگردید

0

با توجه به موارد جدیدی که در سال‌های گذشته به بازی No Man’s Sky اضافه شده است و علی‌الخصوص با در نظر گرفتن اضافاتی که با Next همراه بوده، می‌توان با خیال راحت گفت که اگر از این بازی دور بوده‌اید، نمی‌توان با خیال راحت و با اتکا به دانسته‌های قبلی مجددا به آن بازگشت. از جهاتی می‌توان گفت که بازی No Man’s Sky یک بازی جدید است و اگر از آن دور بوده‌اید، راهنمایی بازی No Man’s Sky Next برای شما مفید واقع خواهد شد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

در آخرین تریلر بازی No Man’s Sky به نام Next با بخش‌ چندنفره‌ی بازی آشنا شوید.

 

انتظار نداشته باشید که بازی همانند گذشته کند

بهترین کار این است که به No Man’s Sky به عنوان ک بازی جدید نگاه کنید. این به این معنی است که می‌بایست با قوانین جدید بازی کنار بیایید. اگر با اهداف و نیت‌های قدیمی وارد نسخه‌ی به‌روزرسانی بازی شوید، به احتمال زیاد ناامید و گسردرگم خواهید شد. این بازی از بسیاری جهات پیچیده‌تر از گذشته است. به این بازی به چشم یک به‌رزرسانی نگاه نکنید و سعی داشته باشید که به آن در جایگاه یک بازی جدید، شانسی دوباره بدهید و اجازه دهید که خودش را در فرم یک بازی جدید به شما نشان دهد.

 

کشتی‌های جدید پیدا کنید

یکی دو سال پیش، بهترین راه برای این که بخواهید کشتی خود را به مدلی بزرگ‌تر ارتقاء دهید این بود که یک کشتی تصادفی پیدا کنید و آن را تعمیر کنید. با این که در نسخه‌ی فعلی بازی هم می‌توانید این کار را انجام دهید و کشتی‌هایی که به این شیوه پیدا می‌شوند اغلب کشتی‌های خوبی هم هستند، باید این نکته را در نظر داشته باشید که تعمیرات کشتی‌ها بسیار دشوارتر از گذشته شده است. نه تنها قسمت‌های متعددی از کشتی‌ها کارآمد نخواهند بود، بلکه بیشتر جایگاه‌های اینونتوری نیز توسط بخش‌های آسیب‌دیده اشغال شده‌اند و شما قادر نخواهید بود تا زمانی که برخی از تعمیرات گسترده و گران‌قیمت را انجام دهید از این جایگاه‌ها استفاده کنید.

به این نتیجه رسیده‌ایم که بهتر است به‌جای این روش قدیمی، پول بازی No Man’s Sky Next را جمع‌آوری کنید و هنگامی که به میزان مورد نظر رسید، یک کشتی خریداری کنید که اندکی از مدل فعلی خودتان بهتر باشد. همین روش را در آینده نیز تکرار کنید. این روش به این معنی است که شما به میزان بسیار زیادی از پول احتیاج خواهید داشت، اما با توجه به این مسئله که به دست آوردن پول بسیار راحت‌تر از مقادیر آهن کروماتیک موردنیاز برای تعمیرات است، می‌توان به این نتیجه رسید که روش معقولانه‌تری خواهد بود.

ماموریت‌های فراوان

حداقل این‌طور حس می‌شود که در بازی No Man’s Sky Next به دست آوردن پول کندتر از گذشته شده است. همچنان می‌توان از طریق آیتم‌های اگزاتیک سود مناسبی به دست آورد، اما به نظر می‌رسد که به دست آوردن پول لازم برای خرید کشتی در Next دشوارتر شده است.

به جای این که تمرکز خودتان را روی معاملات و یا پیدا کردن آیتم‌های اگزاتیک بگذارید، به سراغ بهترین راه فعلی برای به دست آوردن پول بروید: ماموریت‌هایی که در ایستگاه‌های فضایی از ایجنت‌ها می‌توان گرفت. زمانی که ماموریتی را قبول می‌کنید می‌توانید پاداش‌های آن را نیز ببینید و بدین ترتیب می‌توانید به دنبال ماموریتی باشید که بیشترین پاداش را برای شما به همراه داشته باشد. این ماموریت‌ها حتی اگر مستقیما به شما پول ندهند، آیتم‌های ارزشمندی را به شما خواهند داد.) همچنین انجام دادن این ماموریت‌ها اغلب باعث می‌شود که رابطه‌ی شما با گیلد‌ها و نژاد‌های محلی بهتر شود و در نتیجه به ماموریت‌های بهتری دسترسی پیدا کنید.

بسیاری از اوقات اهداف ماموریت‌ها با یک‌دیگر تداخل پیدا می‌کنند و برای مثال دو ماموریت خواهید داشت که یکی از آن‌ها از شما می‌خواهد تا سه عنصر معدنی را شناسایی کنید و دیگری از شما همین درخواست را برای چهار عنصر معدنی دارد. شما قادر هستید تا هردوی این ماموریت‌ها را به صورت همزمان انجام دهید و در کمترین زمان، بیشترین میزان پول ممکن را به دست بیاورید.

با ماژول‌های ارتقاء خود را از شر مشکلات خلاص کنید

نانیت کلاستر‌ها و فروشندگان تکنولوژی در این بازی رویکرد شما به ارتقاء تجهیزاتتان را تغییر خواهند داد. از آن‌جایی که شما می‌توانید تنها با اکتشاف سیاره‌ها و اسکن کردن هرچیزی که پیدا می‌کنید نانیت کلاستر به دست بیاورید، ارتقاء‌های این بازی بسیار دردسترس‌تر خواهند بود.

اگر فقط بهترین ماژول ارتقائی را که می‌توانید خریداری کنید بخرید و سراغ بلوپرینت‌ها نروید، نیازی به نگرانی راجع به جمع‌آوری منابع نیست و می‌توانید بدین ترتیب در اوایل مار، ارتقاء‌های قدرتمندی را انجام دهید و تمرکز خود را روی دیگر جنبه‌های بازی بگذارید.

کار‌های بسیار بیشتری در بازی برای انجام دادن وجود دارند. این موضوع هم مثبت است، هم منفی

در گذشته شما می‌بایست برای لذت بردن از بازی No Man’s Sky تلاش می‌کردید، اما حالا –و مخصوصا با با‌روزرسانی Next- شرایط تغییر کرده است. استوری‌لاین اصلی به شما اجازه می‌دهد که به سرعت به مکانیک‌ها، ارتقاء‌ها و سیستم‌های ستاره‌ای برسید.

با این وجود دلایل زیادی برای باقی ماندن در یک سیستم وجود دارند. شما می‌توانید با دریافت ماموریت‌ها از محلی‌ها پول به دست آورده و روابط خود را با آن‌ها بهبود ببخشید. ممکن است که سیاره‌ای را پیدا کنید که پر از منابع ارزشمند است و یا این که فقط جای مناسبی را پیدا کرده باشید که بخواهید در آن‌ بیس خود را بسازید.

گشت‌و‌گذار در بازی Next و لذت بردن از آن در گرو برقراری تعادل میان دو چیز است. شما می‌بایست در کهکشان پیشروی کنید تا ستاره‌‌ها، سیاره‌‌ها و منابع جدید پیدا کنید، اما این موضوع که بدانید چه زمان باید سرعت پیشروی را کاهش داده و به با دقت بیشتری به اکتشاف بپردازید و ریشه بدوانید هم بسیار حائز اهمیت است.

باید بفهمید که چه زمانی ناامید شده‌اید. اگر چیز جدید یا هیجان‌انگیزی پیدا نمی‌کنید، داستان اصلی را ادامه دهید. با این کار احتمالا به جایی با فرصت‌های جدید و یا حداقل بلوپرینت‌های جدید خواهید رسید.

هر زمان که حس کردید می‌‌خواهید به اکتشاف بپردازید، پیشروی در داستان اصلی را کنار بگذارید. بازیNo Man’s Sky به شما اجازه می‌دهد که خودتان سرگرمی خود را خلق کنید. بازی وظیفه دارد که به شما کمک کند تا از آن لذت ببرید، نه این‌که فقط این امکان را برایتان مهیا کند.

 

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

2 + 6 =