Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید Life is Strange 2 عجیب‌تر از همیشه

چندی پیش استودیو Dontnod و اسکوئر انیکس تریلر جدید Life is Strange 2 را منتشر کردند که در ادامه خبر در گیم‌نیوز به این تریلر عجیب خواهیم پرداخت.

این تریلر که از زاویه دوربین داشبورد یک خودرو پلیس روایت می‌شود، مأموری را به تصویر می‌کشد که به مورد عجیبی در خیابان برخورده و به مرکز پیغام ۱۰-۱۰ می‌فرستد؛ پیغامی که مختص صحنه‌های جرم حاوی درگیری است. این افسر از خودرو پیاده می‌شود تا اوضاع را بررسی کند که ناگهان اتفاق شوکه‌کننده‌ای رخ می‌دهد که بهتر است خودتان تماشا کنید!

رونمایی کاملی از Life is Strange 2 برای ۲۹ مرداد برنامه‌ریزی شده است؛ درست یک روز پیش از آغاز رویداد گیمزکام ۲۰۱۸ در کلن آلمان. تاریخ عرضه رسمی بازی پاییز جاری است که همچون قسمت اول، شاهد پنج اپیزود خواهیم بود.

اگر هنوز نتوانستید این مجموعه را تجربه کنید، بهتر است از نسخه Before the Storm آغاز کنید که در حال حاضر ۱۶.۹۹ دلار قسمت دارد. پس از اتمام آن، می‌توانید اپیزود اول نسخه اصلی بازی را به‌صورت رایگان و کل پنج قسمت را با پرداخت ۱۹.۹۹ دلار بازی کنید. در آخر می‌توانید سری به نسخه دمو که با نام The Awesome Adventures of Captain Spirit بزنید که ارتباطاتی با نسخه دوم دارد؛ این دمو رایگان است.

۵ مهر ماه می‌توانید منتظر قسمت دوم بازی باشید. تریلر جدید Life is Strange 2 در بالای صفحه قابل مشاهده است.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.