Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

استودیوی سازنده League of Legends بر روی چند بازی جدید کار می‌کند

0

استودیو Riot Games سازنده League of Legends امیدوار است در دنیای بازی‌های ویدیویی با چیز‌هایی بیشتر از این بازی شناخته شود. با گیم‌نیوز همراه باشید.

سازنده League of Legends قرار است چندین بازی بزرگ جدید در هر دهه عرضه کند و از همین حالا در حال کار روی چند بازی معرفی‌نشده است. مارک مریل یکی از مؤسسان استودیو در مصاحبه با Variety اذعان داشته که این استودیو تاکنون چندین ایده مختلف برای بازی‌های جدید در سر پرورانده اما از بیان جزئیات خودداری کرده است. به گفته وی، آن‌ها «برای مدت بسیار طولانی روی چیز‌های بسیار زیادی کار کرده‌اند» و افزوده که چند تیم تحقیق و توسعه از این استودیو در حال بررسی فرصت‌های مختلف بوده‌اند.

بازی بزرگ بعدی Riot Games هرچه که باشد، یک ویژگی کلیدی خواهد داشت و آن هم تمرکز روی یک قشر خاص از بازیکنان است؛ درست همان کاری که League of Legends انجام می‌دهد. این استودیو محبوب‌ترین بازی پلتفرم PC را یک عنوان خاص گروه مشخصی از بازیکنان می‌داند چرا که «بسیار متمرکز» است روی خدمت‌رسانی مناسب به مخاطبین خاص، گرفتن بازخورد و تکامل بدون نگرانی بابت جذابیت داشتن برای مخاطبین بازی‌های گسترده‌تر. مریل در این باره می‌گوید:

هیچ الزامی وجود ندارد که ما همه کار را در دنیای League of Legends انجام دهیم. ما باید بازی‌های بسازیم که میان گروه مشخصی از مخاطبین شناخته شود و بایستی ابتدا روی گیم‌پلی تمرکز کنیم. آنگاه IP باید از بازی پشتیبانی کند.

مریل همچنین اذعان می‌دارد که این استودیو محدودیت از نظر نوع پلتفرمی که برایش بازی می‌سازد ندارد و در این میان تنها برنامه طولانی مدت اهمیت دارد. با اینکه وی دقیقاً منظور خود را از این حرف مشخص نمی‌کند، اما می‌توان حدس زد که Riot قرار نیست بازی تک‌نفره بزرگی بسازد که به سرعت تمام شود:

ما روی چیزی تمرکز می‌کنیم که می‌تواند ارزش زمان افراد را داشته باشد. این تنها چیزی است که ما می‌خواهیم بسازیم؛ بازی با طول عمر زیاد – این است که ارزش وقت شما را دارد.

مریل می‌گوید Riot Games اکنون بیش از ۲۵۰۰ کارمند دارد و این مرحله را دومین قدم در تکامل این شرکت می‌داند. اگرچه وی اشاره نمی‌کند چه تعداد از این افراد در حال کار روی بازی‌های جدید و چه تعداد مشغول پشتیبانی از League of Legends هستند.

هیچ یک از این برنامه‌ها برای آینده البته به دلایل کاملاً واضح روی League of Legends تأثیری نخواهد گذاشت:

ما به طرفدارانمان متعهد هستیم. اگر قرار باشد هنر خود را به تیم‌های دیگر منتقل کنیم، آن تعهد را زیر پا گذاشته‌ایم. این چیزی است که بخاطرش این استودیو را رشد داده‌ایم.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.