Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با این ماد ۱۷ ساله‌ به بازی The Elder Scrolls 3: Marrowind بازگردید

0

بازی The Elder Scrolls 3: Marrowind که یکی از عناوین نقش‌آفرینی دنیای باز افسانه‌ای محسوب می‌شود، هنوز هم توسط طرفدارانش به‌روز می‌شود. یکی از این تلاش‌های طرفداران که حتی پیش از عرضه‌ی این بازی در سال 2002 آغاز شده بود، به‌تازگی به‌روزرسانی جدیدی را منتشر کرده است. این ماد که Tamriel Rebuilt نام دارد به دنبال این است که طراحی اولیه‌ای را که تیم تولید‌کننده‌ی بازی در بتسدا در نظر داشته است بازسازی کند.

بتسدا در جریان E3 2018 از بازی The Elder Scrolls 6 رونمایی کرد.

به مدد تلاش‌های این تیم متعهد، حالا پس از گذشت 16 سال از زمان انتشار بازی اصلی، بیشتر از همیشه می‌توان در این بازی به ماجراجویی پرداخت.

احتمالا طرفداران، Marrowind را به عنوان بازی‌ای بشناسند که در واردنفل اتفاق می‌افتاد. واردنفل یک جزیره‌ی آتشفشانی بود که مملو از جنگجویانی تا دندان مسلح بود و حشرات غول‌آسایی در ان وجود داشتند که افراد برای رفت و آمد از آن‌ها استفاده می‌کردند و جادوگران درون قارچ‌های عظیم‌الجثه جا خوش کرده بودند. با این حال هدف اصلی این بازی چیزی بسیار فراتر از آن بود که درنهایت عرضه شد.

طبق توضیحات وب‌سایت تیم Tamriel Rebuilt، هدف اصلی این بوده است که زمین‌های Marrowind یک حالت U شکل داشته باشند که پیرامون واردنفل را فرا گرفته باشد. در تصویر زیر می‌توانید واردنفل را در وسط و بالای نقشه ببینید. این تیم تاکنون با استفاده از اسناد تخیلی موجود در وب‌سایت طرفداران Imperial Library و همچنین تالار‌های گفت‌و‌گوی پیش‌از‌عرضه‌ی خود بتسدا، چیزی در حدود یک‌سوم این مسیر را بازسازی کند.

با به‌روزرسانی دیروز، قسمتی جدید به بخش جنوب واردنفل اضافه شده است که «اولد ابون‌هارت» نام دارد. بنا به گفته‌ی تیم سازنده‌ی ماد، «اولد ابون‌هارت قلب قدرت ایمپریال در Morrowind و بخشی از سیرودیل متمدن در شرق ناشناخته است. با این حال حتی در میان دیوار‌های مستحکم آن خطر و کنجکاوی وجود دارد و بسیاری از رهگذران نا‌آگاه، پول‌، شهرت و یا چیزی بدتر را این‌جا از دست می‌دهند.»

بنا بر یادداشت‌های به‌روزرسانی اخیر، این‌ آپدیت تعداد بسیار زیادی دیالوگ منحصربه‌فر و تعدادی کوئست متفرقه را در کنار کوئست‌ لاین های مربوط به هرکدام از دسته‌های ایمپریال به بازی اضافه کرده است. این به این معنی است که در بازی، ماجراجویی‌های جدیدی برای اعضای Fighters Guild، Imperial Legion، Imperial Cult، Mages Guild، Thieves Guild و East Empire Company در دسترس خواهند بود که توسط طرفداران ساخته شده‌اند.

شما می‌توانید با دریافت بازی The Elder Scrolls 3: Morrowind Game of the Year Edition از استیم و با در نظر داشتن این ویدئوی آموزشی، تمامی فایل‌های موردنیاز ماد را فراهم کرده و در چیزی کمتر از نیم ساعت بازی را آماده کنید. توجه داشته باشید که اگر از سیو‌های قدیمی خود استفاده می‌کنید ممکن است با چند پیغام خطی مواجه شوید که عمدتا به خاطر کوئست‌ لاین‌های ناموجود نمایش داده می‌شوند. با رد شدن از این پیغام‌ها بازی بدون مشکل اجرا خواهد شد و به آخرین محل سیو-شده‌ی خود منتقل خواهید شد.

برای گم نشدن می‌توانید از نقشه‌ی بالا استفاده کنید.

منبع Polygon

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

14 + 9 =