Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Fallout 76 در استیم برای اولین بار در این مجموعه عرضه نخواهد شد

0

بازی Fallout 76 در استیم عرضه نخواهد شد و این اولین بار است که عنوانی از این مجموعه در این پلتفرم حضور نخواهد داشت. با گیم‌نیوز همراه باشید.

تاکنون تمامی بازی‌های مجموعه Fallout در پلتفرم استیم قابل خریداری بوده‌اند اما این رویه قرار است تغییر کند و بازی Fallout 76 در استیم منتشر نخواهد شد. تاکنون اعلام شده که نسخه آزمایشی بتا و نیز نسخه لانچ از طریق استیم در دسترس نیستند.

پیش از تأیید رسمی این موضوع، نشانه‌های عجیبی در بازاریابی این بازی توسط بتسدا به چشم می‌خورد که از روال عادی بازی‌های پیشین خارج بود. مانند صفحه رسمی خریداری بازی که به‌جای لوگوی استیم، فقط یک علامت «PC Game» در آن به چشم می‌خورد. وب‌سایت PC Gamer در این رابطه از بتسدا سؤال کرده که پاسخ آن‌ها چنین بوده است:

نسخه PC بازی Fallout 76، برای آزمایش بتا و شروع عرضه، تنها از طریق Bethesda.net قابل دسترسی خواهند بود نه استیم.

البته همچنان می‌توان انتظار داشت که در آینده این بازی در استیم نیز عرضه شود اما برای تست بتا (که در اکتبر آغاز خواهد شد) و عرضه رسمی، فقط از طریق وب‌سایت خود بتسدا می‌توان بازی را خریداری کرد.

منبع Kotaku
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.