Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رویداد تبادل Pokemon Go برای مدت محدود آغاز به‌کار کرد

0

استودیو Niantic رویداد تبادل Pokemon Go را امروز راه‌اندازی کرد که برای مدت محدودی امکان کسب XP و کندی بیشتر را از طریق تبادل پوکمون می‌دهد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

رویداد تبادل Pokemon Go به بازیکنان اجازه می‌دهد در صورت تبادل پوکمون با دوستان، XP و کندی و موارد بیشتر دریافت کنند. این رویداد از امروز آغاز به کار کرده و تا ۲۸ مرداد ادامه دارد. در این مدت، تبادل با هر کدام از دوستانتان ۲۵٪ استارداست کمتری مصرف خواهد کرد. این ویژگی برای هر دو تبادل معمولی و خاص صدق می‌کند.

علاوه بر این، جهت ترغیب بیشتر بازیکنان به تبادل پوکمون با دوستان، در صورت انجام این کار بیشتر از قبل کندی جایزه می‌گیرید (۶ کندی به‌ازای هر تبادل). اگر پوکمونی بگیرید که پیش از این در Pokedex شما ثبت نشده بوده، سه برابر بیشتر XP دریاقت خواهید کرد و بدین ترتیب فرصت بسیار خوبی برای پر کردن مجموعه‌تان پیدا می‌کنید.

این رویداد همچنین برای دست یافتن به یک لاکی پوکمون نیز بسیار مناسب است. لاکی پوکمون‌ها که به تازگی به بازی اضافه شده‌اند، برای پاورآپ شدن احتیاج به استارداست بسیار کمتری دارند و فقط از طریق تبادل می‌توان آن‌ها را به‌دست آورد. به گفته نیانتیک، هر چه پوکمونی بیشتر در مجموعه شما نشسته باشد، امکان تبدیل آن به لاکی پوکمون در صورت تبادل با بازیکنی دیگر بالاتر می‌رود.

ماه آگوست میزبان رویداد‌های بیشتری برای این بازی نیز هست. ۱۱ و ۱۲ آگوست به مناسبت Community Day این ماه، رویدادی با حضور Eevee برگزار خواهد شد. همچنین از بیست و نهم این ماه تا ۲ سپتامبر، نیانتیک یک رویداد Safari Zone در یوساکا ژآپن برگزار خواهد کرد که حتی در صورت عدم حضور، چالش‌هایی در نظر گرفته شده که جوایز زیادی به همراه خواهند داشت.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دو × چهار =