Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سکانس حذف شده Avengers: Infinity War خبر از بازگشت یک شخصیت محبوب می‌دهد

0

با عرضه نسخه خانگی، سکانس حذف شده Avengers: Infinity War یکی از کاراکتر‌های محبوب مجموعه را نشان می‌دهد که در نسخه نهایی غایب بود. با گیم‌نیوز همراه باشید.

نسخه خانگی Avengers: Infinity War شامل موارد اضافه‌ بسیاری همچون ویدئو‌های پشت صحنه، روند تولید جلوه‌های ویژه و صد البته سکانس‌های حذف شده است. یکی از این سکانس‌ها که مربوط به مکالمه ابتدایی تونی استارک با پپر پاتس در رابطه با باردار بودن احتمالی پاتس است، شامل بازگشت یکی از کاراکتر‌های بامزه و محبوب این مجموعه بوده که در نهایت از نسخه پایانی فیلم حذف شده است.

در این سکانس حذف شده می‌بینیم که هپی هوگان (جو فورو) که بادیگارد شخصی تونی استارک و پپر پاتس است، در میانه حرف‌های این دو و پیش از سر رسیدن دکتر استرنج، ناگهان با یک ماشین گلف از راه می‌رسد و از بدبختی‌هایی که برای دور کردن خبرنگاران و عکاس‌ها از آیرون من و همسرش می‌کشد می‌نالد و به آن‌ها پیشنهاد می‌دهد که با یکدیگر به یک جای دور فرار کنند!

سکانس حذف‌شده Infinity War

یافتن علت حذف این سکانس شاید چندان سخت نباشد؛ در Avengers: Infinity War، هر ثانیه اهمیت و معنای خاصی دارد در حالی که چنین سکانسی فقط بار طنز داشته است. خیل عظیم ابرقهرمانان و شخصیت‌های کلیدی در این فیلم نیز احتیاج به مدیریت زمان بسیار خوب توسط کارگردان و تدوین‌گران داشته و وجود چنین سکانس نسبتاً بلندی می‌توانست به تجربه کلی فیلم لطمه وارد کند.

نقد و بررسی Avengers: Infinity War توسط گیم‌نیوز را می‌توانید در اینجا مطالعه کنید.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

16 − شش =