Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با رویدادهای ماهانه‌ی گیمیت آشنا شوید؛ بازی‌سازی بیت به بیت

0

اگرچه شاید کمی برای معرفی یک اتفاق خوش‌آیند پیرامون بازی‌های رایانه‌ای دیر باشد، قول معروف ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است مانع این می‌شود که «گیمیت» را به امان خدا بسپاریم و از کنار رویدادی که چهار دوره از آن با موفقیت پشت سر گذاشته شده رد شویم. با گیم‌نیوز همراه باشید تا با رویدادهای ماهانه‌ی گیمیت آشنا شویم.

گیمیت رویدادی ماهانه است که هر ماه به میزبانی یکی از شرکت ها، استارت آپ‌ها و شتاب‌دهنده‌ها برگزار می شود. این احتمالا موثق‌ترین توضیحی است که می‌توانید در مورد این رویداد در سایت رسمی آن پیدا کنید! وقتی به سایت گیمیت مراجعه می‌کنیم، با اطلاعاتی در مورد اخیرترین دوره‌ی این رویداد ماهانه مواجه می‌شویم. یعنی دوره‌ی پنجم گیمیت که باز هم در شهر اصفهان میزبانی می‌شود.

گیمیت از فروردین ماه 1397 آغاز شده و با برگزاری موفق ماهانه، حالا به پنجمین دوره‌ی خود رسیده است. اولین دوره از این رویدادها که با عنوان «دورهمی ماهانه بازی‌سازها» هم از آن یاد می‌شود، در فروردین امسال به میزبانی مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان برگزار شد. در این دوره مهدی بهرامی بازیساز شناخته شده‌ی اصفهانی و امین بابادی، دانشجوی دکتری شاغل در آزمایشگاه بازی‌سازی دانشگاه Aalto فنلاند مباحثی را ارائه کردند.

گیمیت‌های بعدی نیز با موضوعات مختلف و ارائه‌ی مباحث توسط افراد با سابقه و متخصص در همان زمینه برگزار شد و میزبان‌های مختلفی نیز داشت. در این وبسایت می‌توانید هر چهار گیمیت گذشته را مرور کنید و ضمنا بعید است که دسترسی به اطلاعات ارائه شده در این رویدادها، مخصوصا مباحث مطرح شده‌ی تئوری کار دشواری باشد.

گیمیت 5، صبح چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ همراه با اختتامیه کمپ تابستانی بازی‌سازی دانشگاه اصفهان، به میزبانی مرکز تخصصی بازی‌های رایانه‌ای دانشگاه اصفهان برگزار می‌شود. در این دوره از گیمیت علاوه بر مراسم مرسوم و ارائه‌ای که این بار به موضوعی با عنوان «گیم بنفش» اختصاص دارد، بازی‌های کمپ تابستانی بازی‌سازی دانشگاه اصفهان نیز ارائه دارند.

در برنامه‌ی زمانی این دوره همچنین نوشته شده که بازی‌ها داوری می‌شوند و تیم برتر اعلام خواهد شد که می‌تواند اتفاق هیجان‌انگیزی باشد. ثبت‌نام برای حضور در این رویداد رایگان است، و به نظر می‌رسد دنبال کردن این دورهمی بازی‌سازها ضرری نداشته باشد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

2 + 11 =