Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: نقشه‌ی جدید کمپین Total War: Three Kingdoms معرفی شد

سگا تریلر جدیدی را برای معرفی نقشه‌ی جدید کمپین Total War: Three Kingdoms منتشر کرده است.

در این ویدئو، صحنه‌هایی از این نقشه‌ی کمپین با بخش‌های مختصری از کات‌سین‌های بازی ترکیب شده‌اند که به درک بهتر داستان کمک می‌کنند. بازی Three Kingdoms در یکی از خونین‌ترین دوران تاریخ چین اتفاق می‌افتد که در آن این کشور میان خاندان‌های «شو»، «وی» و «وو» تقسیم شده بود و همه‌ی آن‌ها برای امپراطوری این کشور با یک‌دیگر می‌جنگیدند. البته همه‌ی این تلاش‌ها بی‌نتیجه بود، چرا که در نهایت خاندان «جین» توانست این موفقیت را به دست بیاورد.

این ویدئو از طریق موتور این بازی رندر شده است و تصاویر آورده‌شده متعلق به درون بازی نیستند، اما به هر جهت آن‌چه در این تریلر دیده می‌شود به نوع منحصربه فرد‌تر از نقشه‌های کمپین بازی‌های پیشین Total War به نظر می‌رسد. این مسئله عمدتا به خاطر جنگل‌های سبز زنده و کوهستان‌های خشک و خشنی است که جغرافیای خاص چین را به نمایش می‌گذارند.

تریلر معرفی بازی Three Kingdoms را از این‌جا تماشا کنید.

همچنین به نظر می‌رسد که این نقشه به طور کلی هم طراحی بهتری داشته باشد و در آن جزئیات بسیار دقیق‌تر و بیشتری در زمینه‌ی شهر‌ها و مسیر‌های تجاری و بازرگاهی دیده می‌شود. در این تریلر صحنه‌ی جالبی نیز وجود دارد که در آن یکی از شهر‌ها با یک انیمیشن روان، ارتقاء پیدا می‌کند.

از تریلر نقشه‌ی جدید کمپین Total War: Three Kingdoms نمی‌توان به درستی فهمید که کمپین این بازی چگونه عمل می‌کند، اما این را می‌دانیم که در این بازی دو حالت کمپین مختلف وجود دارد که یکی از آن‌ها همان کمپین استاندارد تاریخی است و دیگری، حالت رومنس است که در آن به قهرمانان بازی، توانایی‌های بسیار قدرتمندتری داده می‌شود و درواقع از رمان Romance of the Three Kingdoms الهام گرفته شده است.

بازی Three Kingdoms قرار است تا در نیمه‌ی اول سال آینده منتشر شود. اگر اسپین‌آف سال گذشته‌، یعنی Thrones of Britannia را حساب نکنیم، این بازی پس از عنوان مشکل‌دار Rome II، اولین بازی تاریخی توتال وار محسوب می‌شود.

منبع Pcgamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

9 − 6 =