Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

با بسته‌ی ماشین‌های فرمولا دریفت بازی فورزا همه‌ی امتیازات را تصاحب کنید

0

بسته ماشین‌های فرمولا دریفت بازی فورزا اجازه می‌دهد بهتر و آسان‌تر دریفت کنید و تمامی امتیاز‌های مهارت را کسب کنید. با گیم‌نیوز همراه باشید.

این بسته الحاقی به‌عنوان آیتم ویژه درصورت پیش‌خرید بازی تدارک دیده شده و ۷ خودروی بسیار باجزئیات که مخصوص دریفت ساخته شده‌اند را به مجموعه‌تان در فورزا هورایزن 4 اضافه می‌کند. مایکروسافت حتی اعلام کرده که در صورت دریافت این خودروها، می‌توانید آنها را به جمع خودرو‌های خود در فورزا موتوراسپورت ۷ نیز اضافه کنید.

رانندگی و مشخصاً دریفت کردن با این ۷ خودرو برای افرادی که در انجام این کار با خودرو‌های معمولی بازی چندان خبره نیستند می‌تواند بسیار آسان‌تر باشد تا دیگر در لحظات آخر با از دست دادن کنترل خودرو و برخورد با کناره‌ها، امتیازاتی که به سختی جمع کرده بودید را یکباره از دست ندهید. لیست این ماشین‌ها که براساس خودرو‌های رانندگان معروف مشابقات فرمولا دریفت طراحی شده‌اند به ترتیب زیر است:

  • ب‌ام‌و E30 325i فرمول D اندی هیتلی
  • فورد موستانگ فرمول D جاستین پاولاک
  • اچ‌اس‌وی Maloo فرمول D جاش رابینسون
  • نیسان 240SX فرمول D توئین توربو کوری هاسفورد
  • نیسان 240SX فرمول D سوپرشارژ الک هانادل
  • داج وایپر SRT10 فرمول D دین کرنی
  • نیسان 240SX فرمول D سوپرشارژ مت فیلد

همانظور که پیش‌تر ذکر شد، در صورت پیش خرید، خودرو‌های فرمولا دریفت بازی فورزا در اختیارتان قرار خواهد گرفت. امکان خرید این بسته پس از عرضه بازی نیز وجود دارد. مایکروسافت هنوز قیمت دقیق این بسته الحاقی را اعلام نکرده است. فورزا هورایزن 4 در ۱۰ مهر پاییز جاری برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

منبع Jalopnik
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

3 + 6 =