Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آموزش و راهنمای سریع‌ترین راه رسیدن به لول ۱۲۰ در World of Warcraft: Battle for Azeroth

0

جدیدترین بسته الحاقی WoW در راه است و در این مطلب در گیم‌نیوز قصد داریم سریع‌ترین راه رسیدن به لول 120 در World of Warcraft: Battle for Azeroth را معرفی کنیم.

ورود به دنیای بسته‌های الحاقی دنیای وارکرفت همواره کمی اضطراب‌آور است و Battle for Azeroth نیز از این قائده مستثنا نیست. وقتی برای اولین بار شروع به انجام کوئست‌ها می‌کنید، یک قاره کاملاً نو پیش‌رویتان برای کاوش وجود دارد و طیف گسترده‌ای از گزینه در اختیارتان قرار می‌گیرد که ممکن است گیجتان کند.

برای برخی از بازیکنان، این به معنای فرصت مناسبی برای گشت و گذاری آرامش‌بخش در محیطی جدید و شناخت آن است. اما برای برخی دیگر، همه‌چیز درباره این است که به سریع‌ترین شکل ممکن به بالاترین لول رسید تا فهرست بلندبالای فعالیت‌های پایانی بازی را بتوان زودتر تجربه کرد. در این مطلب قصد داریم به این دسته از بازیکنان کمک کنیم تا به هدف خود برسند.

پس از انتشار Battle for Azeroth به چه چیز‌هایی احتیاج داریم؟

جدا از برخی چیز‌های واضح مانند انتخاب یک کلاس و اطمینان از رسیدن به لول ۱۱۰، برخی کارها را بایستی انجام دهید تا در هنگام عرضه بسته الحاقی از پیش آماده باشید.

بعضی از موارد کاملاً ابتدایی هستند؛ مانند خالی کردن کوله پشتی و فهرست کوئست‌ها تا زمانی که سیل ایتم‌های جدید به سمتتان روانه شد فضای کافی داشته باشید. یکی دیگر از کارهای مهمی که باید انجام دهید خرید برخی موارد از حراج خانه است:

  • غذای ارزان (برای بازیابی مانا و سلامتی)
  • گلایدر گابلین (خصوصاً اگر در گروه Horde هستید، این آیتم کمک می‌کند بسیار راحت‌تر گشت و گذار کنید)
  • فلاسک (کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند)
  • کوله پشتی‌های Hexweave (آیتم‌های زیادی را قرار است جمع‌آوری کنید و احتیاج به جایی برای ذخیره کردنشان دارید)

در نهایت باید خط کوئست «War of Thorns» را دنبال کنید. این به معنای انجام همه کوئست‌ها در Dark Shore و همچنین به پایان رساندن داستان Battle for Lordaeron است. اگر چندین کاراکتر دارید، بعد از یک بار تمام کردن می‌توانید بیشتر این مراحل را با گزینه‌های دیالوگ به اتمام برسانید.

پس از انجام همه این کارها، به Silithus رفته و اندکی صبر کنید؛ چرا که Magni اولین کوئست را پس از عرضه Battle for Azeroth در آنجا به شما محول می‌کند.

در چه زمینه‌های لول خود را ارتقا دهم؟

این سوال سختی است. چرا که تعداد بسیار زیادی (۳۶!) مهارت در بازی وجود دارد که هر کدام مزیت‌های خود را دارند. به جای آن که تک تک آنها را بررسی کنیم، مناسب‌ترین مهارت‌ها را به ترتیب اهمیت در ذیل لیست می‌کنیم:

۱. بهتر است در مهارت DPS لول خود را بالا ببرید. این دسته بیشترین میزان آسیب را به دشمنان وارد می‌کند و کشتن بیشتر و سریع‌تر آنان کمک می‌کند با شتاب بیشتری لول خود را بالا ببرید.

۲. در هر مهارتی که کمک می‌کند دشمنان را به سرعت از پیش‌رو بردارید قوی شوید مانند مهارت‌های با آسیب AOE بالاتر. برخی کلاس‌های چندین مهارت DPS دارند، پس بهتر است موردی را انتخاب کنید که اجازه می‌دهد گروه بزرگی از دشمنان را به سرعت از بین ببرید. با وجود اینکه گه‌گاهی ممکن است با یک باس با میزان سلامتی زیاد مبارزه کنید، بالا بردن سریع لول به معنای از پیش‌رو برداشتن گروه‌های بزرگ از دشمنان کوچک است.

۳. از یک حیوان دست‌آموز بهره بگیرید. این موجودات از شما محافظت کرده و در هنگام مبارزه، بدون آن که احتیاج به تلاش شما باشد، آسیب زیادی به دشمنانتان وارد می‌کنند. دلیل دیگر برای استفاده از آنها، هزینه کمتر و راحتی بیشتر بهبود آنها در مقایسه با شماست. اگر حیوان دست‌آموز ندارید، مطمئن شوید که بلد هستید به خوبی از قابلیت‌های دفاعی‌تان استفاده کنید. مرگ‌های پیاپی سرعت بالا بردن لول را بشدت کند می‌کند.

اول به کدام مناطق بروم؟

پاسخ این سوال احتمالاً بیشترین تأثیر را روی تجربه بالا بردن لول شما در Battle for Azeroth دارد. با وجود این که تقریباً تمامی جواب‌ها می‌تواند درست باشد، ما بهترین پاسخ را در اختیارتان می‌گذاریم.

گروه Horde:
  1. Vol’dun
  2. Nazmir
  3. Zuldazar

Vol’dun سخت‌ترین و خسته‌کننده‌ترین منطقه Horde در این بسته الحاقی است و همچنین منطقی‌ترین آن! زیرا هر بخش از کوئست‌ها در آن مستقیماً منتهی به کاری می‌شوند که باید در مرحله بعد انجام دهید. به همین دلایل بهتر است اول سراغ آن بروید. اگر آیتم‌های لجندری زیادی در بسته Legion کسب کرده‌اید، فرایند افزایش سطحتان تا لول ۱۱۵ با شتاب پیش می‌رود اما پس از آن دچار افت می‌شود زیرا پس از رد کردن این لول، آیتم‌های لجندری از کار می‌افتند.

Nazmir در همان ابتدا تعداد زیادی جمعیت در خود دارد و به همین دلیل بهتر است در مرحله دوم سراغش بروید. این منطقه را بهتر است در لول ۱۱۶ یا ۱۱۷ به اتمام برسانید.

Zuldazar در آخر این فهرست است زیرا از لحاظ سختی در کمترین سطح قرار داشته و در عین حال عجیب‌ترین شکل را دارد. در این منطقه باید دائماً به تمامی نواحی برای انجام کوئست بروید و مطمئناً با باز شدن سرور‌ها، سیل جمعیت بازیکنان ابتدا روانه این منطقه خواهد شد و در روز‌های اولیه باید انتظار شلوغی زیادی از آن داشته باشید.

گروه Alliance:
  1. Drustvar
  2. Tiragarde Sound
  3. دره Stormsong

Drustvar با اختلاف دشوارترین منطقه Alliance است و این دقیقاً همان دلیلی است که اول باید به آنجا سر بزنید. اگر آیتم‌های لجندری در اختیار دارید، همچنان می‌توانید از آنها استفاده کنید و حتی اگر این کار را نکنید، همچنان تمام کردن زودتر این منطقه کار را برایتان راحت‌تر می‌کند تا اینکه بخواهید بعداً سراغش بیایید. Drustvar همچنین سرعت بسیار زیادی دارد و کمک می‌کند از رقابایتان در مناطق دیگر به‌راحتی جلو بزنید و در نتیجه بازیکنان کمتری کوئست‌های هدف شما را بدزدند.

Tiragarde Sound و دره Stormsong نیز بسیاز شبیه هم هستند اما Stormsong اندکی طولانی‌تر است؛ این بدان معناست که شاید لازم نباشد آن را تمام کنید تا به لول ۱۲۰ برسید. یک نکته نیز درباره Tiragarde وجود دارد و آن هم این است که این منطقه مملو است از کوئست‌های جانبی که فقط وقتتان را می‌گیرند و در مقابل چیز چندانی نصیبتان نمی‌کنند پس بهتر است درگیرشان نشوید.

آیا باید War Mode را روشن بگذارم؟

حالت War بسته الحاقی Battle for Azeroth اجازه می‌دهد در برابر دیگر بازیکنان قرار بگیرید و ۱۰٪ تجربه بیشتر کسب کنید. از آنجا که دو گروه معمولاً در مناطق جدا از هم هستند، احتمالاً بهتر است این حالت را روشن بگذارید. توجه داشته باشید که اگر مکرراً توسط بازیکنان رقیب کشته می‌شوید، بهتر است این حالت را کنار بگذارید. ۱۰ درصد تجربه بیشتر خوب است اما ارزش مرگ در هر دقیقه را ندارد.

نکته: حالت War را فقط پس از آن که اولین کوئست را از Magni پذیرفتید روشن کنید. او شما را به پایتخت می‌فرستد، آنگاه می‌توانید این حالت را روشن بگذارید. بدین ترتیب می‌توانید اولین کوئست را بدون کشته شدن توسط بازیکنان دیگر قبول کنید.

چه زمان بهتر است مراحل کمپین جنگ را بروم؟

هر چه دیرتر بهتر. در ابتدا بهتر است یک راست سراغ دنبال کردن مراحل Battle for Azeroth بروید تا زمانی که گزینه فرستادن یکی از پیروان را به یک کوئست دو ساعته پیدا کنید. بلافاصله پس از آن که به آنجا می‌رسید، از انجام مراحل کمپین جنگ دست بکشید. می‌توانید پس از آن که از لول ۱۱۹ و نیم را رد کردید سراغ آنها رفته و با انجامشان به بیشترین لول یعنی ۱۲۰ برسید. اگر نمی‌خواهید این مراحل مزاحم راهتان شوند، پس بهتر است بلافاصله پس از رسیدن به بالاترین سطح، به انجام آنها بپردازید.

منبع Polygon

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

چهار − 1 =