Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

طرح این طرفدار از هرمیون گرنجر سیاه‌پوست مورد استقبال قرار گرفته است

0

هرچند این روزها کم‌تر از دنیای هری پاتر و سحر و جادوی آن می‌شنویم، اما خالق این مجموعه، جی کی رولینگ آن‌قدر مهر شخصیت‌های این دنیای موازی را استوار و پایدار در دل ما انداخته که هر بار با اشاره‌ای از هر کدام از آن‌ها، دوباره اوضاع به نفع هری و دوستانش دگرگون می‌شود. تا جایی که حتا برویم به سراغ کتاب‌ها و یا شاید به خودمان و اوقات فراغتمان تخفیف بدهیم و به فیلم‌ها بسنده کنیم. هرمیون گرنجر یکی از شخصیت‌های بسیار دوست‌داشتنی «هری پاتر» است که طرح یکی از طرفداران از او به عنوان یک کارکتر سیاهپوست آن‌قدر برای طرفداران جذاب بوده که بیش از آن‌چه فکر می‌کنید دست به دست شده است.

در توئیتر، که برای اولین بار این طرح توسط طراح آن منتشر شد، بحث‌هایی هم در مورد آن شکل گرفت. به عنوان مثال یک طراح از سوفیا، که طرح هرمیون سیاه‌پوست را کشیده است انتقاد کرده که این طراحی که “مهارت زیادی” طلبیده را یک طرح “سریع” نامیده است. طراح هم در پاسخ گفته که معمولا این طراحی‌ها یک روز از او زمان می‌گیرد، اما برای کشیدن هرمیون فقط 3-4 ساعت وقت گذاشته است!

در جای دیگر، در یک توئیت او می‌نویسد که یکی از کتاب‌هایی که دوست داشته در دست هرمیون بگذارد «تاریخ هاگوارتز» بوده اما چون او در 11 سالگی خواندن این کتاب را تمام کرده این کار را نکرده است! حالا او تصمیم گرفته به سراغ «تاریخ مدون طلسم‌های قرن 18» را از بر کند چون چیزی جلودارش نیست!

ماجرای رنگ پوست هرمیون، که بدون این حرف‌ها هم در داستان مورد تبعیض قرار می‌گیرد، ماجرای تازه‌ای نیست. در سال 2016 که تئاتر هری پاتر اجرا می‌شد، کارگردان یک بازیگر سیاهپوست را برای نقش هرمیون گرنجر انتخاب کرد و در این باره گفت “که او انتخاب شده به خاطر این‌که بهترین بازیگر برای این کار بوده است”. رولینگ نیز از این موضوع استقبال کرده است.

رولینگ پیش‌تر هم بارها یاداور شده بود که هرمیون گرنجر می‌تواند متعلق به هر نژادی باشد و هیچ‌گاه در طول داستان به صورت مستقیم به رنگ پوست او اشاره‌ای نشده است. تا جایی که ما می‌دانیم، هرمیون می‌توانسته از اول هم یک دخترِ سیاه‌پوست زیبا رو بوده باشد.

البته برخی از طرفداران ایراداتی به رولینگ گرفته‌اند، در حالی که او می‌گوید هرمیون می‌تواند سیاه‌پوست باشد، برخی اشاره کرده‌اند که در صورتی که بخواهد این‌چنین باشد، رنگ موی نارنجی و پوست سیاه به لحاظ ژنتیکی امکان ندارد.

به هر حال، بحث حاضر رنگ پوست هرمیون نیست. بیایید از طرح زیبا لذت ببریم. طرفداران هرمیون حتما از دیدن این تصویر جدید خوشحال می‌شوند. با گیم‌نیوز همراه باشید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

نه + 20 =