Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

طرفداران تشنه استاروارز این بار با تصویری دیگر از فیلم فریب خوردند!

0

چند روز پیش،‌ «دن میندل» فیلم‌بردار جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد (2015) تصویری را در توییتر و اینستاگرام خود منتشر کرد که با سرعت بسیار در فضای اینترنت درحال دست به دست شدن است. او در مورد این تصویر نوشت: نورپردازی فضایی… منبعی با کیفیت نامحدود از “نورپردازی محدود”. همین مسئل طرفداران تشنه‌ی استاروارز را به گمان این‌که تصویر دیگری از فیلم جدید منتشر شده است، هیجان‌زده کرد.

گرچه دن میندل با ذوق و شوق تجهیزات نورپردازی را به رخ می‌کشد، ما به خوبی می‌دانیم که او یک تصویربردار ماهر است و خوب می‌داند که چگونه تصویری بگیرد که درعین نمایش دادن نورپردازی، به بخش های ‌دیگر نیز اشاره کند! در پایین تصویر نیم نگاهی از صحنه ی فیلم آشکار است. گرچه چندان چیزی دیده نمی شود، ولی برای یک طرفدار حقیقی آن‌چه که دیده می‌شود ارزش تفحص دارد.

دیوارها با رنگ سبز پوشیده شده‌اند که به وضوح نشان می‌دهد قرار است بخش‌های کامپیوتری بسیاری به این صحنه افزوده شود. سازه‌هایی کمان شکل وجود دارند که گویی بخشی از ساختمانی هستند؛ و اما جالب‌تر از هرچیز، چیزی است که برای ما قابل رویت نیست، بخش کفِ صحنه که گویی به صورت استراتژیکی داخل تصویر آمده است، و از آن‌جا که قابل دیدن نیست، حس کنجکاوی طرفداران را بسیار تحریک می‌کند و باعث شده طرفداران نظراتی درباره آن داشته باشند.

تصویر به وضوح تعداد بسیار زیادی لامپ، دیوارهای سبز رنگ، چند ساختار کمان شکل و 4 نفر از خدمه را نشان می‌دهد. ولی آن چه که به وضوح نشان داده نشده، سطح زیر ساختارهای کمانی ست. تصویری که خبر از ساخت سری جدید جنگ ستارگان می‌دهد و باعث داستان سرایی های طرفداران گشته است:

مثلا برخی اینستاگرامرها حدس می‌زنند که صحنه‌ی زیرین، نمایش دهنده اولین معبد جدای‌ها در سیاره‌ی Ahch-To است.  معبدی که در آن از کاشی کاریِ جدای اعظم را نگهداری می‌کنند. (جدای اعظم اولین عضو از سنت جدای است که در این کاشی کاری در حالتی از مدیتیشن و تعادل نشسته است.)

گرچه این تصویر در فیلم “جنگ ستارگان آخرین جدای2017” نشان داده شده ولی عکسی ک دن میندل منتشر کرده به اندازه‌ای از دور گرفته شده که مشخص نباشد فرضیه‌ی کاشی کاری درست است یا خیر.

قسمت نهم از مجموعه جنگ ستارگان در حال ساخت بوده و این به معنای هیجان و استرس بسیار برای طرفداران این مجموعه و معتقدان به فلسفه‌ی جداییسم (مکتبی از فلسفه که بر اساس کارکترهای جدای شکل گرفته) است.

منبع cinemablend
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هشت − 2 =