Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بررسی وضعیت شخصیت‌های کشته شده در پایان Avengers: Infinity War و احتمال بازگشت آنان به جهان مارول

0

لحظه‌ی بشکن زدن تانوس را می‌توان مهم‌ترین و البته عجیب‌ترین صحنه‌ی تاریخ مارول دانست. صحنه‌ای که با تمام معیارهای قصه‌گویی این جهان و حتی این جنس سینما متفاوت بود و این سؤال را هم برای شخصیت‌های باقی‌مانده در پایان و هم برای میلیون‌ها بیننده ایجاد کرد که واقعاً مردند؟ در این مقاله وضعیت و احتمال بازگشت شخصیت‌های کشته شده در پایان Avengers: Infinity War را بررسی می‌کنیم. با گیم‌نیوز همراه باشید.

و این سؤال مهم بحث‌های بسیار زیادی را میان طرفداران به راه انداخته و همه دارند تلاش می‌کنند که حدس بزنند که چه اتفاقی و با چه آدم‌هایی در 4 Avengers قرار است بیفتد و به این سؤال پاسخ دهند که آیا همه آن‌ها که شاهد مرگشان بودیم واقعاً مرده‌اند و یا اینکه شواهدی برای برگشت آن‌ها در دست است.

اگر فیلم Avengers: Infinity War را ندیده‌اید، این مطلب را نخوانید چون صراحتا بخش‌های مهمی از داستان فیلم را لوث می‌کند. نقد فیلم Avengers: Infinity War را می‌توانید در گیم‌نیوز بخوانید.

 

هایمدال

 • وضعیت: نامشخص

بااین‌که بسیاری از مردمان آزگارد مانند والکیری هنوز زنده هستند اما به نظر نمی‌آید هیمدال که اولین کشته‌شده‌ی Avengers: Infinity War بود جزء آنان باشد چون از طرفی مرگش را به وضوح دیدیم و از طرف دیگر خیلی به او نمی‌خورد که مثل لوکی توانایی شوخی با مرگ را داشته باشد. همچنین تا به امروز هم خبری راجع به پیوستن «ادریس البا» به 4 Avengers نرسیده است.

ویژن

 • وضعیت: نامشخص

ویژن هم از آن دست شخصیت‌هایی است که به چشم مرگ فجیعش را دیدیم و متأسفانه هیچ خبری راجع به پیوستن «پل بتانی» به 4 Avengers که بتوان از آن خبر زنده شدن ویژن را برداشت کرد وجود ندارد.

فالکون

 • وضعیت: نامشخص

فالکون هم که جزء رفتگان به دست تانوس است که حضورش در فیلم بعدی مشخص نیست و تا به امروز خبری راجع به حضور «آنتونی مکی» در اونجرز 4 Avengers منتشرنشده است.

اسکارلت ویچ

 • وضعیت: نامشخص

اسکارلت ویچ در تمام طول فیلم داشت از همسرش محافظت می‌کرد که نتیجه‌ی این محافظت عاشقانه این شد که یک‌بار خودش ویژن را بکشد و یک‌بار هم شاهد مرگ ویژن توسط تانوس باشد و درنهایت هم خودش جزو رفتگان باشد؛ بنابراین طبیعی است که توقع داشته باشیم برای گرفتن انتقام همسرش و این دردی که در قسمت قبلی تحمل کرد از شخصیت‌های اصلی فیلم بعد باشد که البته انگار این‌طور نیست و تا به امروز نام «الیزابت اولین» در میان بازیگران 4 Avengers دیده نمی‌شود.

گروت

 • وضعیت: نامشخص

متأسفانه مثل بقیه‌ی رفتگان تا به امروز هیچ خبری راجع به پیوستن «ون دیزل» که صدای گروت را بر عهده دارد به فیلم 4 Avengers و Guardians of the Galaxy Vol. 3 منتشرنشده که حالا شاید با نبودش در Avengers بتوان کنار آمد اما Guardians of the Galaxy بدون گروت واقعاً بی‌معناست.

استار لرد

 • وضعیت: نامشخص

به خاطر گندی که زد حقش است تا ابد مرده بماند! اما چه کنیم که شخصیت اصلی Guardians of the Galaxy است ولی بااین‌حال در حال حاضر فقط این را راجع به «کریس پرت» می‌دانیم که به جز بازی در Jurassic World 3 و The Lego Movie Sequel اسمش در هیچ‌یک از فیلم‌های بعدی مارول تا به امروز اعلام‌نشده است.

بلک پنتر

 • وضعیت: احتمالاً زنده

«چادویک بوزمن» که نقش بلک پنتر را بر عهده دارد در زمره‌ی بازیگران 4 Avengers است و همچنین 2 Black Panther هم در دست‌ ساخت است که در نتیجه می‌توانیم از بازگشتش به زندگی مطمئن باشیم.

باکی بارنز

 • وضعیت: احتمالاً زنده

بااین‌که از رفتگان است و خیلی خبر خاصی از او منتشرنشده اما نام «سباستین استون» در میان بازیگران 4 Avengers دیده می‌شود. همچنین شایعاتی وجود دارد که باکی قرار است در فاز بعدی مارول جای کاپتان را بگیرد و همین احتمال زنده‌بودنش را بیشتر هم می‌کند.

درکس

 • وضعیت: احتمالاً زنده

حضور «دیوید باتیستا» در این نقش برای Guardians of the Galaxy Vol. 3 تائید شده که به استناد این خبر می‌توان امیدوار بود که او را در 4 Avengers هم ببینیم.

هاوک آی

 • وضعیت: احتمالاً زنده

از همان لحظه‌ای که فهمیدیم قرار نیست در این فیلم شاهد هاوک آی و انت‌من باشیم می‌شد حدس زد که دیزنی برای این 2 شخصیت نقشه‌ای دارد و این عدم حضور در قسمت بعدی جبران خواهد شد که انگار همین‌طور است و نام جرمی رنر در میان بازیگران 4 Avengers قرار دارد.

لوکی

 • وضعیت: احتمالاً زنده

لوکی خدای فریب دادن است و با شناختی که از او داریم اصلاً بعید نیست که یک لوکی جعلی با تانوس جنگیده و مرده باشد و لوکی در تمام این مدت داشته به ما می‌خندیده زیرا او لوکی است!

مانتیس

وضعیت: احتمالاً زنده

بازیگر این نقش مثل درکس به‌طور رسمی به گاردین Guardians of the Galaxy Vol. 3 پیوسته و البته هنوز خبری راجع به حضورش در 4 Avengers اعلام‌نشده است.

واسپ هوپ ون دین (زنبورک)

 • وضعیت: احتمالاً زنده

نام «اوانجلین لیلی» در میان بازیگران اونجرز 4 Avengers دیده می‌شود و بهتر است که باشد چون تا همین حالا حضور خیلی از شخصیت‌های زن داستان نامشخص است و اونجرز واقعاً به زن‌های قدرتمند نیاز دارد.

شخصیت‌های کشته شده در پایان Avengers: Infinity War

دکتر استرنج

 • وضعیت: زنده

«تام هالند» بازیگر نقش اسپایدرمن این را لو داده که دکتر استرنج در Avengers با قلمرو کوانتوم سر و کله خواهد داشت و از آن‌جایی‌که در Avengers: Infinity War ما ردی از این قلمرو کوانتوم را ندیدیم می‌توان از حرف هالند این‌طور برداشت کرد که در فیلم 4 Avengers دکتر استرنج قرار است وارد این قضایا شود. از طرف دیگر دکتر تنها پایانی که در آن اونجرز پیروز می‌شوند را دیده و می‌توانیم مطمئن باشیم که این پایان هنوز رخ نداده و دکتر در آن پایان زنده است. در کنار این دو واقعیت، این را هم می‌دانیم که فیلم دکتر استرنج 2 هم در حال برنامه‌ریزی است و می‌توانیم مطمئن باشیم که دکتر نه‌تنها برمی‌گردد بلکه حالا حالا‌ها در جهان مارول حضور دارد.

حتی تئوری‌هایی وجود دارد که می‌گوید در فاز بعدی فیلم‌ها و در نبود آیرون من این دکتر استرنج است که جایگاه او را در رهبری انتقام جویان بر عهده می‌گیرد.

گامورا

 • وضعیت: زنده

شاید توقع هرکسی را داشتید جز گامورا اما بگوییم که مارول حضور او را در Guardians of the Galaxy Vol. 3 تائید کرده و بیایید امیدوار باشیم که در نقش یک خاطره یا توهم حضور نداشته باشد.

اسپایدرمن

 • وضعیت: زنده

فیلم جدید Spider-Man با نام Far From Home در حال فیلم‌برداری است و تا حدی داستان آن‌هم مشخص‌شده و به استناد این پیتر پارکر زنده است و قرار است در فیلم جدیدش با دشمنی که نقشش را جیک جیلنهال بازی می‌کند در اروپا روبرو شود.

ماریا هیل

 • وضعیت: زنده

مدت‌ها است او را در فیلم‌ها ندیده بودیم تا اینکه درصحنه‌ی بعد از تیتراژ Avengers: Infinity War شاید غیب شدن او بودیم و حالا تائید شده که او در Spider-Man بعدی حضور دارد که یعنی قرار است به زندگی بازگردد.

نیک فیوری

 • وضعیت: زنده

او هم وضعیت ماریا هیل را دارد و تائید شده که در Spider-Man بعدی نقش دارد. البته نام هیچ‌کدام از این 2 در میان بازیگران 4 Avengers لااقل تا الان دیده نمی‌شود.

شوری

 • وضعیت: زنده

خواهر نابغه‌ی بلک پنتر که در پایان اونجرز متوجه نشدیم زنده است یا مرده؛ ولی به روایت بازیگر نقش مادرش زنده است و احتمالاً در قسمت دوم بلک پنتر او را خواهیم دید.

والکیری

 • وضعیت: زنده

همان‌طور که در اول متن گفته شد زنده است ولی حضورش در اونجرز 4 تائید نشده است.

قبل از پخش فیلم و انتشار نسخه‌ی بلوری آن و در دسترس قرار گرفتنش، مطلبی در گیم‌نیوز منتشر کردیم که به گمانه‌زنی در مورد مرگ‌های محتمل در این فیلم می‌پرداخت. این مطلب را هم می‌توانید مطالعه کنید. نظرات خود در مورد مطالب و شخصیت‌های کشته شده در پایان Avengers: Infinity War را با ما در میان بگذارید.

منبع bgr
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

16 − سیزده =