Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

این ویدیو جالب نشان می‌دهد که سیری در دنیای استار وارز حضور داشته است!

یکی از کاربران خوش ذوق یوتیوب ویدیویی جالب ساخته که نشان می‌دهد سیری از دنیای ویچر به دنیای استار وارز پناه برده بوده است! با گیم‌نیوز همراه باشید.

یکی از تئوری‌های بحث برانگیزی که همواره درباره The Witcher 3: Wild Hunt وجود داشته، احتمال سفر سیری به دنیای بازی Cyberpunk 2077، دیگر ساخته استودیو CD Projekt RED، براساس توصیفات وی از دنیایی که مدتی در آن از دست ارتش وایلد هانت مخفی شده است. سیری پس از ملاقات دوباره با گرالت، برای وی توضیح می‌دهد که چگونه مدت زیادی را با استفاده از قدرتش در سفر در زمان، در دنیا‌های بیگانه سپری کرده تا از دست ارتش وایلد هانت در امان باشد.

او برای گرالت یکی از این دنیاها را با جزئیات توضیح می‌دهد که این توضیحات وی حاوی نکات بسیار جالبی است: «مردم آن جا داخل سرشان فلز داشتند، جنگ‌ها را از فاصله دور انجام می‌دادند، ابزار‌هایی شبیه به مگاسکوپ (یکی از ابزار‌های جادوگری در دنیای ویچر) داشتند و هیچکس اسبی نداشت؛ مردم همگی از کشتی‌های پرنده خودشان استفاده می‌کردند.»

بسیاری از طرفداران این توصیفات را نشانه‌های دنیای Cyberpunk 2077 تفسیر کردند و حتی از احتمال حضور سیری در این بازی صحبت به میان آوردند. حال یکی از کاربران خلاق یوتیوب به نام Tolkfan ویدیویی ساخته که نشان می‌دهد دنیایی که سیری در آن مخفی شده نه دنیای سایبرپانک، بلکه جایی بسیار بسیار دورتر از آن است: جنگ ستارگان! این ویدئو نشانه‌هایی که سیری توصیف می‌کند را به شکل جالبی با بخش‌های مختف دنیای استار وارز تطبیق می‌دهد. با وجود اینکه این ویدیو فقط جنبه سرگرمی دارد، اما واقعا هنرمندانه ساخته شده است!

Tolkfan پیش‌تر ویدیویی در رابطه با ارتباط حرف‌های سیری با دنیای Cyberpunk 2077 نیز ساخته بود.

منبع Kotaku
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

3 × پنج =