Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

مپ جدید Overwatch با نام Busan معرفی شد

استودیو بلیزارد در گیمزکام 2018 از مپ جدید Overwatch با نام Busan رونمایی کرد که حول محوریت کاراکتر D.Va قرار دارد. با گیم‌نیوز در ادامه این خبر همراه باشید.

مپ جدید Overwatch با نام Busan از انواع مپ‌های کنترل است. تریلری از این مپ جدید در جریان فن‌فست کره به نمایش درآمد؛ جایی که بلیزارد اطلاعاتی در رابطه با آن منتشر کرد. این مپ جدید شامل سه منطقه مختلف است که Sanctuary، Downtown و MEKA Base نام دارند. Sanctuary فضایی آرام و دارای معابد و ساختمان‌های تاریخی و باغ‌های زیباست. Downtown فضایی شهری پرجنب و جوش است و MEKA Base نیز یک مرکز نظامی است.

در جریان این رونمایی، گروه لگو نیز از همکاری قریب الوقوع خود با بلیزارد برای رویدادی ترکیبی از Overwatch و لگو خبر داد. این شرکت از ۶ طرح کاراکتر‌های لگو که با محوریت مبارزان Overwatch طراحی شده‌اند به معرض نمایش گذاشت.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

1 × 1 =