Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گیمزکام ۲۰۱۸: تریلر جدید Just Cause 4 با تمرکز بر تأثیر آب و هوا بر بازی

استودیو Avalanche از تریلر جدید Just Cause 4 در گیمزکام 2018 رونمایی کرد که تأثیر آب‌وهوا بر گیم‌پلی را نشان می‌دهد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

تریلر جدید Just Cause 4 که Tornado نام گرفته، تأثیری که یکی از ۴ شرایط آب‌وهوایی بسیار شدید را بر گیم‌پلی بازی به تصویر می‌کشد. وقوع گردبادهای عظیم در بازی، تقریباً بر هر جسم موجود در محیط تأثیر گذاشته که این تأثیر به‌صورت رندوم و از پیش تعیین شده نیست، بلکه به لطف موتور بازیسازی قدرتمند و جدید Apex، حرکات تمام اجسایمی که در اثر گردباد به این سو و آن سو پرتاب می‌شوند محاسبه‌شده و دقیق هستند.

در این تریلر می‌بینیم که ریکو چگونه برای انجام مأموریت‌هایش در شرایط طوفانی، از خودروی مخصوصی به نام Storm Chaser استفاده می‌کند تا بتواند به مرکز گردباد نزدیک شود. در ادامه، راه‌های نفوذ مختلف به پایگاه‌های دشمن و از میان برداشتن استحکامات دفاعی به خوبی نمایش داده می‌شود.

گردباد در just cause 4
Storm Chaser

Just Cause 4 در ۱۳ آذر پاییز پیش‌رو برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان توسط شرکت اسکوئر انیکس عرضه خواهد شد.

منبع AllGamesDelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.