Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ۴۸ دقیقه گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 همان چیزی است که می‌خواهید

اگرچه شب گذشته حواس ما به چیزهای بسیاری بود، Cyberpunk 2077 آن‌قدر خوب بود که بشود همه‌ی کارها را به خاطرش تعطیل یا به زمان دیگری موکول کرد و اولین نمایش واقعی گیم‌پلی آن را تماشا کرد. اگر هنوز فرصت نکرده‌اید 48 دقیقه از وقت خود را به نمایشگر خیره شوید و از شدت هیجان دندان روی دندان بفشارید، این شما و این هم اولین گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 که قطعا همان چیزی است که انتظار دارید ببینید.

حتما در اولین فرصت در گیم‌نیوز بیشتر در مورد چیزهایی که از این نمایش گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 فهمیده‌ایم خواهید خواند. تحلیل این نمایش و نظرات کلیِ تحریریه‌ی گیم‌نیوز در راه است و ضمنا مقاله‌های مفصلی در مورد یکی از مورد انتظارترین بازی‌های نقش آفرینی این نسل تدارک دیده‌ایم که به موقع از انتشار آن‌ها باخبر خواهید شد.

تماشای گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 با کیفیت‌های مختلف از طریق یوتوب

در حال حاضر، سی‌دی‌پراجکت رد پروژه‌ی مشتاق سازی طرفداران و همه‌ی مخاطبین صنعت بازی را به خوبی جلو می‌برد. این استودیو که با نمایش غافل‌گیرکننده‌ی خود در کنفرانس مایکروسافت در E3 2018 بعد از بیش از 5 سال بازی Cyberpunk 2077 را به نمایش گذاشت، در گیمزکام 2018 تنها چند تصویر و اطلاعات جزئی از بازی منتشر کرد و حالا بعد از چند روز وقفه، به طور ناگهانی 48 دقیقه از گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 را استریم کرده است.

سی‌دی‌پراجکت بعد از اتمام نمایش بازی، در یک صفحه که به سبک کدهای هک نوشته شده بود، از طرفداران به خاطر دیر آماده شدن این نمایش از گیم‌پلی بازی عذرخواهی کرد. طرفداران بازی و مشتاقان سایبرپانک از دیدن یک صفحه‌ی استریم متعلق به این استودیو در روز گذشته تعجب کرده بودند.

در حالی که می‌دانیم این بازی نقش آفرینی سازندگان ویچر در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و از ابتدا تا انتها قابل بازی است، هنوز مشخص نشده که در چه تاریخی باید منتظر آن باشیم.

بازی Cyberpunk 2077 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. نظر خود درباره این تریلر و شگفتی‌های گیم‌پلی بازی را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

چهار × یک =