Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: ۷ اشاره‌ی مخفی به جهان مارول در اسپایدرمن پلی استیشن ۴

بازی اسپایدرمن پلی استیشن 4 یکی از پرجزئیات‌ترین بازی‌های حال حاضر است و این بازی که فقط چند روز است از عرضه‌ی آن می‌گذرد، یک جهان مملو از داستان، جزئیات و اشارات ریز و درشت دارد. یکی از ویژگی‌های این جهان پر و پیمان، اشاره‌های مخفی به دیگر کمیک‌های مارول است. به نظر می‌رسد که سازندگان این بازی، به خوبی با جهان مارول آشنا بوده‌اند و برای اسپایدی دنیایی ساخته‌اند پر از نکات جالب برای طرفداران. در این ویدئو 7 اشاره‌ی مخفی به جهان مارول در اسپایدرمن را می‌بینید.

پیش‌نمایش بازی Marvel’s Spider-Man – عنکبوت رنگارنگ

ممکن است شما چیزهای بیشتری هم در همین راستا در این بازی پیدا کنید، با این وجود، هرگز نمی‌شود همه‌ی آن‌ها را پیدا کرد و همه را دسته بندی کرد. باید گفت که علاوه بر این‌که چشم تیزبینی باید داشته باشید، و طرفدار پر و پا قرص اسپایدرمن و کمیک‌های مارول و شخصیت‌های آن باشید، باید کمی هم شانس بیاورید تا در دنیای بزرگ اسپایدرمن به این 7 اشاره‌ی مخفی به جهان مارول برخورد کنید.

بازی اسپایدرمن به طور انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه شده و نمرات قابل توجهی دریافت کرده است. اینجا می‌توانید با راهنمایی‌های ساده‌ای خودتان را برای ورود به دنیای بزرگ این بازی آماده کنید.

منبع gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

3 + 4 =