Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تریلر American Horror Story: Apocalypse بالأخره منتشر شد

پس از مدت‌ها انتظار و انتشار چندین تیزر اولین تریلر American Horror Story: Apocalypse منتشر شد. با برسی این تریلر با گیم‌نیوز همراه باشید

در فصل جدید سریال برای اولین بار ما قرار است شاهد یک کراس اور میان فصل 1 و 3 سریال باشیم و تریلر اولین جزئیات از این چگونگی رخ دادن این کراس اور را برای ما روشن می‌کند.

در این فصل سارا پلسون نقش رهبر یک خانه‌ی امن را ایفا می‌کند که در یک شرایط پسا آخرزمانی به بعضی افراد پناه داده و در کنار او برای اداره‌ی این خانه کتی بیتس نیز حضور دارد وآنطور که تریلر می‌توان فهمید قوانین سختی را در این خانه ایجاد کرده‌اند؛ و شخصیت‌هایی که از این آخر زمان جان سالم به دربرده‌اند قرار است مهمان این خانه و رازهایش باشند. نقش یکی از این شخصیت‌ها توسط جوآن کالینز ایفا می‌شود که برای اولین بار در این مجموعه حضور پیداکرده است.

این بازماندگان آخرزمان در تریلر درگیر سقوط هواپیما می‌شوند، از رادیواکتیو مدام صحبت می‌کنند و باید با قوانین سخت و مجازاتی سخت‌تر در این خانه کنار بیایند.

همان‌طور که گفته شد شخصیت‌های فصل‌های پیش هم در این فصل به سریال برمی‌گردند و ما می‌توانیم 2 شخصیت Madison Montgomery و Myrtle Snow را از میان جادوگران فصل 3 و آن شخصیت مشکی پوش ترسناک را از میان شخصیت‌های فصل 1 دوباره ملاقات کنیم.

درمجموع American Horror Story: Apocalypse به توجه به بازگرداندن شخصیت‌های قبلی و خلقی جهانی واحد به نظر امیدبخش میاید هرچند که برای مطمئن شدن از این امید باید تا پخش سریال در شبکه FX که فرداست صبر کرد.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

4 + 10 =