Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر جدید Assassin’s Creed Odyssey قدرت انتخاب را نشان می‌دهد

تریلر جدید Assassin’s Creed Odyssey قدرت انتخاب و نتایج آن را در بازی نمایش می‌دهد. با گیم‌نیوز در ادامه این خبر همراه باشید.

تنها چند هفته تا انتشار متفاوت‌ترین نسخه مجموعه Assassin’s Creed باقی مانده است؛ متفاوت از این نظر که در این قسمت، قدرت انتخاب در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد. چیزی که هرگز در نسخه‌های گذشته سابقه نداشته و در واقع این بازی را کاملاً به یک بازی نقش‌آفرینی بدل می‌کند.

تریلر جدید Assassin’s Creed Odyssey قدرت انتخاب مذکور و پیامد‌های آن را نمایش می‌دهد. اگرچه جزئیات کامل این قابلیت بازی در این تریلر نشان داده نمی‌شود، ولی همچنان می‌توان دید که تصمیم‌هایتان باعث بروز چه چیز‌های خواهد شد. با هر انتخاب -چه در راستای کمک به دیگران و چه خدمت به خود – تجربه متفاوتی برایتان رقم می‌خورد و پیامد‌های مثبت و منفی، حتی در میانه یک مأموریت، برایتان به دنبال دارد.

Assassin’s Creed Odyssey در ۱۳ مهر پاییز پیش‌رو برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

منبع ComicBook
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

3 + 17 =