Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سریال تلویزیونی Alan Wake با نظارت مستقیم سم لیک ساخته می‌شود

0

در حالی که مدت‌ها است منتظر عرضه‌ی یک ادامه برای بازی شناخته شده‌ی استودیوی رمدی یعنی الن ویک هستیم، یک سریال تلویزیونی Alan Wake به جای آن در دست ساخت است تا این موضوع را بیش از حد ممکن به وقفه بیاندازد.

«پیتر کالوی» سازنده‌ی سریال Legion وظیفه‌ی ساخت یک سریال تلویزیونی از بازی Alan Wake را بر عهده گرفته است. خالق این بازی یعنی «سم لیک» نیز مستقیما و در نقش تهیه‌کننده‌ی اجرایی بر ساخت این سریال نظارت خواهد داشت.

پخش این سریال همچنین از ماه آینده آغاز می‌شود. در گفتگویی با ورایتی، «توماس هارلن» از استودیوی فیلمسازی «کانتردیکشن فیملز» در این باره گفته است:

الن ویک اساسا یک سریال تلویزیونی بود که به بازی تبدیل شده بود.

وی همچنین خاطر نشان کرده بود که آن‌ها همکاری نزدیکی با سم لیک خواهند داشت و الن ویک در واقع فرزند سم است.

سم بخش بزرگی از این ماجرا است. [الن ویک] بچه‌ی اوست.

جزئیات بیشتر در مورد این سریال و این‌که چه شباهت‌هایی با بازی دارد و ارتباط‌های داستانی دیگر، در حال حاضر منتشر نشده است. اما هارلن در این مورد هم گفته که برای آن‌ها مهم بوده تا الن ویک را به “جایی که بود” برگردارند. با این‌حال قرار نیست که داستان سریال با بازی چندان هماهنگ باشد.

داستان این سریال همچنین قرار است بخش‌هایی از داستان نوشته شده برای بازی هنوز عرضه نشده‌ی «الن ویک 2» را در بر داشته باشد.

سم لیک، خالق این بازی و نویسنده‌ی اصلی داستان الن ویک در این باره گفته است:

نه فقط این، بلکه در طی این سال‌ها ما بر روی چندین و چند طرح بازی پیرامون داستان الن ویک و دنیای آن کار کردیم که هرگز به واقعیت تبدیل نشدند. همه‌ی این‌ها را به عنوان مواد تهیه‌ی سریال به کار خواهیم گرفت.

سم لیک بارها گفته بود که استودیوی رمدی در تلاش است تا مجموعه‌ی الن ویک را به هر نحو ممکن گسترش دهد. در سال 2010 یوروگیمر گزارش داده بود که بنا بر گفته‌ی سم لیک، الن ویک می‌تواند در مدیوم‌های دیگر ادامه پیدا کند.

به نظر می‌رسد که سریال الن ویک آغاز فصل تازه‌ای برای این عنوان در یک مدیوم دیگر یعنی تلویزیون است.

بازی جدید استودیوی رمدی در E3 امسال رونمایی شده بود.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.