Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کنسرت فال‌اوت و اسکایریم به نفع خیریه‌ War Child در انگلستان برگزار می‌شود

0

کنسرت فال‌اوت و اسکایریم با اجرای موسیقی‌های این دو بازی برای اهداف خیریه به‌زودی در ماه نوامبر برگزار خواهد شد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

مجموعه موسیقی‌های دو بازی Fallout و The Elder Scrolls V: Skyrim قرار است توسط گروه کر و ارکستر Parallax در ماه نوامبر در شهر لندن اجرا خواهد شد. درآمد حاصل از این کنسرت قرار است به سازمان خیریه War Child اهدا شود که به بیش از ۲۳۰ میلیون کودک آسیب‌دیده از جنگ در سرتاسر دنیا کمک‌رسانی می‌کند.

این کنسرت که نتیجه همکاری بتزدا و War Child بریتانیاست، شامل اجرای موسیقی‌های فال‌اوت ۳، ۴ و ۷۶، اسکایریم و نیز «چند سورپرایز دیگر» است. بلیط‌فروشی از دیروز آغاز شده و قیمت هر بلیط نیز ۴۵ پوند است. امکان انتخاب میان دو گزینه بلیط VIP نیز وجود دارد که شامل جایگاه اختصاصی، اقلام مربوط به رویداد و صفحه‌ای از موسیقی Fallout 76 با امضای سازنده اثر، اینون زور، می‌شود. تعداد محدودی بلیط نیز برای ملاقات با شخص آقای زور پس از کنسرت به‌زودی در دسترس قرار می‌گیرد.

کنسرت فال‌اوت و اسکایریم در ۳ نوامبر در سالن همرسمیث آپولو شهر لندن برگزار خواهد شد.

منبع VG247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.