Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دسته‌های کلاسیک NES برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شوند

0

نینتندو در خبری خوشحال‌کننده اعلام کرده قصد عرضه دسته‌های کلاسیک NES برای نینتندو سوییچ را دارد اما محدودیتی نیز برایشان وجود خواهد داشت.

دسته‌های کلاسیک NES برای نینتندو سوییچ بسیار جذاب و دقیقاً شبیه نمونه‌های اصلی کنسول NES هستند و به راحتی نیز همانند دسته‌های جوی-کان سوییچ می‌توانند به دستگاه وصل شوند. نکته‌ای که شاید از هیجان طرفداران این کنسول کم کند این است که این دسته‌ها فقط برای بازی‌های NES موجود در سرویس آنلاین نینتندو وسییچ قابل استفاده‌اند.

متأسفانه امکان تجربه بازی Breath of the Wild یا هر بازی جدید دیگری با این دسته‌های باحال وجود ندارد. جهت استفاده از آنها باید عضور سرویس آنلاین نینتندو سوییچ باشید که حق اشتراک یک ماه، سه ماه و یک سال آن به ترتیب ۳.۹۹، ۷.۹۹ و ۱۹.۹۹ دلار هزینه خواهد داشت. با عضویت در این سرویس، امکان تجربه بازی‌های کلاسیک NES با این دسته‌ها برایتان فراهم می‌شود.

به نظر می‌رسد امکان استفاده از دسته‌های کلاسیک NES برای نینتندو سوییچ در حالت دستی کنسول وجود ندارد و تنها در حالت استیشن قابل استفاده است. یک جفت از این دسته‌ها در ۱۸ سپتامبر جهت پیش‌خرید با قیمت ۵۹.۹۹ دلار در وبسایت نینتندو در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

14 + چهار =