Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

ستاره‌ی غایب Avengers بازگشت خود را تایید کرد

0

حالا چند ماه است که از اکران Avengers: Infinity War می‌گذرد و بااین‌حال هنوز همه‌جا بحث راجع به مرگ شخصیت‌های اصلی این فیلم در جریان است و این بحث زمانی هیجان‌انگیزتر می‌شود که ما می‌دانیم عده‌ای از این شخصیت‌های مرده در Avengers 4 باز خواهند گشت. هرچند هنوز ایده‌ای از فرایند این زنده شدن نداریم اما خب طرفداران به استناد کمیک یا کوچک‌ترین اطلاعاتی که سازندگان و یا بازیگران دهند شروع به تئوری پردازی می‌کنند و همه‌جا پر است از انواع تئوری‌های مختلف. ستاره‌ی غایب Avengers حالا ایده‌ای از بازگشت خود به فیلم بعدی جهان مارول به طرفداران داده است. با گیم‌نیوز همراه باشید.

یکی از بزرگ‌ترین غافلگیری‌های Avengers: Infinity War غیبت جرمی رنر بود که نقش هاوک آی را بر عهده دارد و در همه‌ی فیلم‌های قبلی حضورداشته. حال این بازیگر چند روز پیش با گذاشتن یک پست اینستاگرام و هشتگ‌هایی خاص نه‌تنها حضور خودش را در فیلم بعدی تائید کرد بلکه سوالات زیادی را نیز ایجاد کرده است.

هشتگ #hawkeye#widow? می‌تواند به همراه شدن دوباره‌ی این 2 شخصیت اصلی اشاره داشته باشد.

A6 به 6 شخصیت اصلی Avengers اشاره دارد که برای اولین بار در فیلم اول آن‌ها را دیدیم و شامل «آیرون من، هالک، کاپتان آمریکا، بلک ویدو و هاوک آی» می‌شود و مارول قبلاً اعلام کرده است که زنده گذاشتن 6 Avengers اصلی در پایان Avengers: Infinity War عمدی بوده است.

این را هم می‌دانیم که نبرد Avengers 4 برای بعضی از این شخصیت‌ها آخرین نبرد است و بنا بر اعلام مارول کاپتان آمریکا و آیرون من در فاز بعدی حضور ندارند و احتمالاً در پایان Avengers 4 شاهد مرگ این دو شخصیت محبوب هستیم.

در ادامه‌ی این هشتگ، این را هم‌ می‌دانیم که رابرت داونی جونیور علامت A6 را بر روی دستش تتو کرده که همه‌ی این موارد اهمیت مهم این 6 نفر را در فیلم بعدی می‌رساند.

ما هیچ ایده‌ای نداریم که آینده‌ی شخصیت‌ هاوک آی چطور است اما هشتگ purplebadguy به ما این نشانه را می‌دهد که او در فیلم بعدی به جنگ می‌پیوندد؛ و در کنار Avengers همان‌طور که ما او را در فیلم‌های دیگر مارول مثل کاپتان آمریکا ملاقات کردیم ممکن است در آینده او را در فیلم‌های دیگری از مارول ببینیم که از میان این فیلم‌ها احتمال حضور او در فیلم اختصاصی بلک ویدو از همه بیشتر است.

البته مارول قبلاً در توضیح نبود هاوک آی در Avengers: Infinity War اعلام کرده بود که این معنای خارج شدن هاوک آی از جهان مارول نیست:

ما (مارول) عاشق هاوک آی هستیم. یک داستان خیلی خیلی بزرگ قرار است برای هاوک آی اتفاق بیفتد و جرمی رنر بهتر از هر کس دیگری‌ نقش رو اجرا کرده است. شخصیتی با تیر و کمان درسته است؟ او در فیلم‌های زیادی بوده و مردم خیلی خوش‌حال هستند که او را دیده‌اند و الآن وقتی است که همه می‌پرسند او کجاست؟ او در فیلم نیست؟ قرار است چه اتفاقی بیفتد؟ ما به هاوک آی احتیاج داریم و عاشق او هستیم. او بهترین است.

خود رنر هم از بازگشتش بسیار خوش‌حال است و به‌تازگی پستی در اینستاگرام گذاشته و این خوش‌حالی از بازگشت را ابراز کرده است.

قسمت بعدی Avengers در تاریخ 3 می در بیشتر نقاط جهان اکران می‌شوند که البته اروپایی‌ها این شانس رادارند که چند روز زودتر فیلم را ببینند.

منبع bgr
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

17 − 5 =