Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: فصل دوم انیمه One Punch Man آوریل ۲۰۱۹ پخش خواهد شد

سه سال بعد از پخش فصل اول انیمه One Punch Man بالاخره اعلام شد که فصل دوم این انیمه ساخته می‌شود. همراه با خبر اعلام زمان پخش فصل دوم انیمه One Punch Man یک تریلر از آن نیز به نمایش درآمد.

Viz Media در توییتر اعلام کرد که فصل دوم این انیمه پر طرفدار در مورد ابر قهرمانان در آوریل ۲۰۱۹ پخش می‌شود. تریلر جدید نه تنها نوید بازگشت سایتاما و جنوس را می‌دهد بلکه از حضور شخصیت منفی جدید به نام گارو هم حکایت دارد.

انیمه One Punch Man یک کمدی اکشن درباره سایتاما است. او آدم عادی بود که آن قدر سخت تمرین کرد که کچل شد و از هر کس و هر چیزی قدتمندتر شد. متاسفانه این باعث شد که زندگی او به عنوان یک ابر قهرمان کاملا خسته کننده بشود تا جایی که حضور به موقع در حراج مواد غذایی از جنگیدن با هیولاها برای او مسئله جدی‌تری بشود. هجو ژانر ابر قهرمانان باعث شد که این انیمه جزو بهترین‌ها در نت فلیکس شود.

داستان فصل جدید درباره پیشگویی است که در فصل اول اتفاق افتاد و ممکن است با حضور شخصیت منفی جدید اتفاق بیافتد:

سایتاما قهرمانی است که محض تفریح قهرمان شده است. بعد از سه سال تمرینات ویژه او طوری قوی شد که کسی توانایی شکست او را ندارد. در حقیقت او بیش از حد قوی شده است – در حدی که قویترین حریفان وی با یک مشت نابود می‌شوند. حالا با افزایش تعداد و فعالیت بیشتر هیولاها به نظر می‌رسد پیشگویی مادام شیباوا درباره نابودی زمین در حال تحقق است. سایتاما به همراه شاگرد وفاداراش جنوس کار خود را به عنوان یک قهرمان و عضو انجمن قهرمانان رسما شروع می‌کند در حالی‌که گارو، مردی که جذب قدرت هیولاها شده است خود را نشان می‌دهد.

فصل دوم انیمه One Punch Man در آوریل 2019 پخش می‌شود و هنوز معلوم نیست در زمان پخش آن در ژاپن برنامه‌ای برای پخش همزمان آن در کشورهای دیگر وجود دارد یا نه. فصل اول آن همزمان در هولو پخش شد پس غیر ممکن نیست که فصل دوم هم همین رویه را در پیش بگیرد.

در هر حال فصل اول انیمه One Punch Man توانست موفقیت چشمگیری به دست آورد و طرفداران آن منتظر فصل دوم این انیمه هستند.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دوازده + 18 =