Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: آخرین تریلر Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

چیزی تا اکران فیلم مورد انتظار Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald نمانده است و پخش‌کننده‌ی این فیلم یعنی وارنر آخرین تریلر آن را منتشر کرد. این آخرین تریلر Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald است که پیش از اکران فیلم منتشر می‌شود.

مهم‌ترین شخصیتی که در این تریلر از فیلم Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald حضور دارد، مار خوش خط و خال و باوفای ولدمورت یعنی Nagini است. نگینی در این فیلم بازنمایی شده و شاید داستانی از تبدیل شدن او به خدمتگذار وفادار ولدمورت روایت شود.

The Crimes of Grindelwald دومین قسمت از مجموعه‌ی پنج قسمتی پیش‌بینی شده توسط وارنر در دنیای محبوب هری پاتر است که به داستان «اسکَمندر» (ادی ردماین) و ماجراجویی‌های او در دنیای جادوگری پیش از هری پاتر می‌پردازد.

«گلرت گریندلوالد» در این فیلم با بازی «جانی دپ» یک جادوگر سیاه را تصویر می‌کند که در مقابل اسکمندر قرار می‌گیرد و ماجراهایی خواهد ساخت. «آلبوس دامبلدور» جوان با بازی «جود لا» دیگر شخصیت مهم این فیلم است.

تریلر قبلی این فیلم مکان‌های به یادماندنی مجموعه‌ی هری پاتر را به ما یاداوری کرد.

فیلم سینمایی Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald در تاریخ 16 نوامبر اکران خواهد شد. مثل همیشه در سینماهای دنیا به جز ایران و چند کشور متمدن دیگر.

منبع polygon

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

دوازده − 2 =