Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر دوم از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 و ماموریت‌های بی‌وقفه

از روز گذشته که خبر انتشار دومین تریلر گیم‌پلی بازی را راکستار داد، منتظر این اتفاق بودیم. تریلر دوم از گیم‌پلی Red Dead Redemption 2 دقیقا یک ساعت پیش منتشر شد و در این مطلب می‌توانید آن را تماشا کنید.

قسمت قبلی را اینجا در گیم‌نیوز تماشا کنید.

در این تریلر، که «گیم‌پلی ویدئو پارت 2» نام دارد، شما می‌بینید که چگونه در جهانِ‌باز بازی Red Dead Redemption 2 بازی‌کننده بی‌وقفه و بسیار طبیعی درگیر ماجراجویی‌های جدیدی می‌شود.

در این ویدئو، علاوه بر مانور بر روی اتفاقات روزمره‌، از کوچک‌ترین ارتباطات شما با دیگر اعضای گروه خلافکاری، دیگر ساکنان شهر و افراد دیگر تا اتفاقات و ماموریت‌های همچون سرقت‌های مسلحانه، از ساز و کار سیستم Dead Eye نیز بیشتر می‌بینیم.

به علاوه در این ویدئو از گیم‌پلی بازی، سیستم شخصی‌سازی و بسیاری از فعالیت‌های کوچکی که می‌توانید درگیر آن‌ها شوید نشان داده می‌شود. مثل لباس پوشیدن، خوردن، مرتب کردن ریش و سبیل، حمام کردن و یا بازی کردن!

البته که بدون شک شما می‌توانید با دیگران دوئل کنید، به شکار بروید یا دنبال خلاف‌کارهای دیگر بگردید و آن‌ها را برای جایزه تحویل دهید، اما در همه‌ی این کارها باید مراقب باشید که رفتارتان رصد می‌شود.

اولین تریلر از گیم‌پلی بازی Red Dead Redemption 2 در ماه اگوست منتشر شد. ما همه‌ی چیزهایی که می‌توانستیم از این تریلر استنباط کنیم را در این مطلب گرداوری کردیم.

راکستار هفته‌ی گذشته همچنین به سایت‌های مختلف امکان دسترسی به ساعت ابتدایی بازی را داد و نکات مهمی را از این اتفاق متوجه شدیم. راکستار همچنین تایید کرد که در این بازی زاویه دید اول شخص وجود دارد و کل بازی را می‌توانید از دوربین اول شخص دنبال کنید.

حالت آنلاین بازی نیز رسما تایید شد.

بازی Red Dead Redemption 2 در ماه اکتبر برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه خواهد شد. هنوز خبری از نسخه‌ی پی‌سی بازی نیست.

نظر خود درباره نمایش گیم‌پلی بازی را با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

شانزده − ده =