Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رویداد هالووین ترور Overwatch هفته‌ی دیگر بازمی‌گردد

0

رویداد هالووین ترور Overwatch که با محوریت ترس هالووینی ساخته شده است، باری دیگر برای بازی عرضه خواهد شد. با گیم‌نیوز همراه باشید.

هر ساله، رویداد هالووین ترور Overwatch اسکین‌های جدید، یک حالت PVE به نام Junkenstein’s Revenge و چند واقعه زمانی جایگزین برای بازی به ارمغان می‌آورد. به این موارد چند نقشه با تزئیات جذاب هالووینی نیز اضافه کنید تا ماه اکتبر در این بازی بسیار هیجان‌انگیزتر شود.

تاکنون، خط داستانی هالووین ترور با محوریت گروهی از چند ماجراجو همراه بوده است. شیمی‌دان (Ana)، هفت‌تیرکش (McCree)، کماندار (Hanzo)، و سرباز (76) اولین گروه این ماجراجویان بودند که یک سال بعد، کنتس (Widowmaker)، شمشیرزن (Genji)، راهب (Zenyatta) و وایکینگ (Torbjorn) به این جمع اضافه شدند.

این قهرمانان علیه گروهی متشکل از نیرو‌های Witch of the Wilds و دکتر Junkenstein مبارزه می‌کنند. این داستان در شهر تحت محاصره Aldersbrunn جریان دارد که در واقع نسخه تغییریافته نقشه Eichenwalde است و کاراکتر Reinhardt نقش حاکم آن را برعهده دارد.

طبق تیزری که در اکانت بازی در توییتر منتشر شده، به نظر می‌رسد امسال در ۹ اکتبر قرار است به Chateau Guillard برویم. لازم به ذکر است که چندی پیش از طریق بروزرسانی سازندگان مشخص شد که قرار نیست این رویداد گستردگی زیادی داشته باشد.

 

هالووین ترور همچنین اسکین‌های لجندری جدیدی به بازی خواهد افزود که هر کدام برچسب ۳۰۰۰ واحدی پول درون بازی دارند. اسکین‌ها و دیگر موارد ظاهری پیشین بدین ترتیب با قیمت کمتر فروخته خواهند شد.

منبع hereosneverdie
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

18 + نه =