Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: تریلر فصل سوم سریال Daredevil و بازگشت دشمنی دیرینه

در آخرین تریلر منتشرشده از فصل سوم سریال Daredevil مارول، شاهد بازگشت یک دشمن قدیمی هستیم. ویلسون فیسک که با نام کینگ پین شناخته می‌شود و آخرین بار ما او را در پایان فصل 1 دیدیم در این فصل برمی‌گردد تا تلاش کند مت مرداک را به نابودی بکشاند.

در تریلر شاهد این هستیم که ویلسون فیسک از زندان آزادشده و ادعا می‌کند که دیگر آن آدم سابق نیست و همه انگار این را باور کرده‌اند جز مرداک که مطمئن است فیسک قصد دیگری دارد و هر کاری برای انتقام انجام می‌دهد.

«مواظب باش که به یک هیولا تبدیل نشوی». این جمله را خواهر مگی که مادر مرداک است به او می‌گوید.

فیسک که خود را ناجی شهر جا زده و دردویل را عامل همه‌ی بدبختی‌های شهر معرفی کرده در تلاش این است که مرداک هویت خود را افشا کند تا بتواند او را به محاکمه بکشاند.

اما آیا فقط مرداک پشت این نقاب است؟ درصحنه‌ای از تریلر ما شاهد این هستیم که یک دردویل دیگر هم در فیلم حضور دارد که احتمالاً حدس زده می‌شود بولزآی از دشمنان قدیمی دردویل باشد و با حضورش داستان را پیچیده‌تر می‌کند.

به نظر می‌رسد با سؤالات مهمی راجع به این فصل روبرو هستیم که برای پیدا کردن پاسخ آن‌ها باید تا 19 اکتبر مصادف با 27 مهر و پخش سریال صبر کنیم. با اخبار تکمیلی و نقد و بررسی احتمالی فصل سوم سریال Daredevil با گیم‌نیوز همراه باشید.

منبع polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

نوزده + 3 =