Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین تیزر از سری جدید انیمه Code Geass منتشر شد

مدت زیادی بود که خبری از Code Geass نبود ولی این انیمه دوباره به صدر اخبار بازگشت. چند سال پیش خبرهایی مبنی بر این‌که قرار است فیلم جدیدی به مجموعه داستان Code Geass اضافه شود منتشر شد. حال طرفداران این انیمه بالاخره می‌توانند اولین تیزر از سری جدید انیمه Code Geass را ببینند.

اسم این انیمه Code Geass: Lelouch of the Resurrection است و تیزر 30 ثانیه‌ای منتشر شده از آن را می‌توانید در بالای همین صفحه تماشا کنید.

جزییات کمی درباره این انیمه موجود است ولی طرفداران می‌دانند که حداقل یک چهره آشنا باز خواهد گشت. Lelouch دوباره خواهد گشت و سازنده این انیمه هم خاطر نشان کرده که او زنده است. این باعث جنجال شده چون در پایان فصل دوم Code Geass  او مرد. به همین خاطر توضیحات جدیدی در مورد این تغییر منتشر شده است.

با توجه به گزارشات، فصل سوم بعد از اتفاقات فصل دوم شروع می‌شود ولی داستان اصلی انیمه فیلم سینمایی را که اخیرا از فصل دوم انیمه ساخته شده است، مورد استفاده قرار می‌دهد. این فیلم سینمایی سه قسمته از اتفاقات فصل دوم چند تغییر در آخر انیمه داده تا راه برای فصل سوم باز شود.

این فیلم قرار است به کارگردانی گورو تانیگوچی در 9 فوریه 2019 (20 بهمن 97)‌ به سینماها در ژاپن بیاید. برای پخش بین‌المللی فعلا برنامه‌ای در دست نیست ولی فانیمیشن مجوز پخش فیلم سینمایی فصل دوم را خریده است.

برای کسانی که با این انیمه آشنایی ندارند باید گفت که داستان انیمیشن در دنیایی موازی اتفاق می‌افتد و پسری به نام Lelouch را دنبال می‌کند که قدرت Geass  را به دست می‌آورد. این قدرت به او اجازه می‌دهد تا اراده‌اش را به دیگران تحمیل کند و آنها را به انجام کاری که می‌خواهد وادارد. Lelouch بعد از دستیابی به این قدرت تصمیم گرفت امپراطوری بریتانیا را متلاشی کند و از پدرش به خاطر بی‌توجهی به مرگ مادرش و رها کردن او و خواهرش انتقام بگیرد. این انیمه ۵۰ قسمتی از سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ پخش شد.

نظرتان درباره این تیزر جدید چیست؟ اگر از طرفداران Code Geass هستید از بازگشت این انیمه جدید خوشحال هستید؟ اگر تازه درباره آن شنیده‌اید به آن علاقه‌مند شدید؟ اخبار مربوط به این انیمه را در گیم‌نیوز دنبال کنید.

منبع comicbook
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یک − 1 =