Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: مرور کل مجموعه‌ی Assassin’s Creed در پنج دقیقه

شاید بهتر باشید قبل از شروع جدیدترین نسخه، مروری بر مجموعه‌ی Assassin’s Creed در پنج دقیقه داشته باشید! با گیم‌نیوز در ادامه همراه باشید.

۱۱ سال است که شاهد بازی، رمان، کمیک و… از مجموعه Assassin’s Creed هستیم و در این میان طبیعی است که برخی چیزها را از داستان فراموش کرده باشیم. وب‌سایت Polygon به همین منظور ویدئویی با مضمون مجموعه‌ی Assassin’s Creed در پنج دقیقه ساخته تا بتوانیم مروری بر این مجموعه، پیش از شروع به انجام جدیدترین نسخه آن یعنی Odyssey داشته باشیم.

نکته‌ای که همواره باعث جذابیت این مجموعه شده، آمیخته بودن با آن با وقایع و حقایق تاریخی و سفر به گذشته‌های دور و نزدیک در قالب قهرمانان کلاه‌پوش پارکوریست است. بدیهی است که این ویدئو حاوی اسپویلر‌های بسیار برای تقریباً تمامی بازی‌های این مجموعه است، پس اگر کل این مجموعه یا قسمت‌هایی از آن را تجربه نکرده‌اید، بهتر است از تماشای آن خودداری کنید.

برخی از نسخه‌های مجموعه به سبب اینکه هیچگونه تأثیری در پیشبرد داستان نداشته‌اند، در این ویدئو حضور ندارند. از جمله می‌توان به Unity اشاره کرد که کل داستان آن به تلاش فرقه قاتلین به پیدا کردن جسد یک Sage پیش از تمپلارها اختصاص دارد و در نهایت با کشف جسد کاملاً نابودشده و بدردنخور وی، قائله ختم به خیر می‌شود!

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

5 × چهار =