Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

برنامه‌ی انتشار محتوای اضافه Darksiders III مشخص شد

0

THQ Nordic و Gunfire Games از محتوای اضافه Darksiders III پس از انتشار رونمایی کردند که در ادامه در گیم‌نیوز بدان خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

برنامه انتشار محتوای اضافه Darksiders III شامل عرضه دو بسته الحاقی مجزا برای بازی پس از انتشار آن در ۲۷ نوامبر است. بازیکنان در این بسته‌های می‌توانند مناطق قابل بازی جدید را کشف کرده و چالش‌ها، معماها، آیتم‌ها و دشمنان جدید را در آنها بیابند. این دو بسته الحاقی The Crucible و Keepers of the War نام دارند.

The Crucible

در این بسته، فیوری به درخواست یک موجود مرموز برای پشت سر گذاشتن مجموعه‌ای چالش‌ها و محک خوردن توانایی‌های وی، به منطقه‌ای به نام The Crucible فراخوانده می‌شود. مطابق انتظار، فیوری که دست رد به سینه هیچ چالشی نمی‌زند، به این منطقه خواهد رفت و با موج‌های پی در پی دشمنان روبه‌رو خواهد شد.

Keepers of the Void

فیوری در این بسته الحاقی باید به درخواست والگریم به Serpent Holes سفر کند تا تهدیدی باستانی را در آن جا خنثی نماید. اگر از طرفداران مجموعه دارک‌سایدرز باشید، قطعاً این مکان برایتان آشناست. Serpent Holes جایی بود که کاراکتر وار (جنگ) از آن برای جا‌به‌جایی سریع میان مناطق مختلف در قسمت اول استفاده می‌کرد. حال این منطقه مملو است از معماها و دشمنانی که به خون فیوری تشنه‌اند. اگر وی در این راه موفق شود، سلاح‌های جدیدی از Hollowها را کسب کرده و بزرگ‌ترین جایزه ممکن یعنی زره Abyssal را از آن خود می‌کند.

منبع AllGamesDelta
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هفده − شانزده =