Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

در بخش چندنفره Black Ops 4 بهتر از آن چیزی که هستید به نظر می‌رسید!

0

تغییر کوچکی در سیستم امتیاز‌دهی بخش چندنفره Black Ops 4 باعث شده بهتر از آنچه واقعاً هستید به نظر آیید! با گیم‌نیوز همراه باشید.

به دست آوردن آمار خوب در مسابقات چندنفره بازی‌ها چندان آسان نیست. تعداد زیادی بازیکن که ساعت‌ها وقت خود را پای بازی گذاشته‌اند در مقابلتان قرار می‌گیرند و کسب نسبت کشتن به کشته‌شدن در بازی‌ها شوتر دشوار است. با این وجود، بخش چندنفره Black Ops 4 با موردی عجیب مواجه خواهید شد. عملکردتان در این بازی انگار که بسیار بهتر از سایر بازی‌هاست! اما چرا؟

دلیل آن ساده و در عین حال بسیار نامحسوس است. Treyarch در این بازی هر کمک (Assist) در کشتن بازیکنان رقیب را یک کیل (Kill) به حساب می‌آورد. بدین ترتیب آمارها به کل دگرگون می‌شوند و هنگام به نمایش درآمدن صفحه مربوط به نسبت کیل به مرگ، با دیدن آمارهای خوب خود احساس بسیاری بهتری پیدا خواهید کرد‍! نکته‌ای که باید به آن توجه داشت این است که این اسیست‌ها علیرغم کیل حساب شدن خود، امتیازی در بر ندارند. با این حال هنگام شمارش کیل‌ها برای اعطای UAV یا موارد دیگر به حساب آورده می‌شوند.

بازی Destiny 2 نیز از همین روش شمارش کیل‌ها استفاده می‌کند. در این میان نباید فراموش کرد که شاید بیشتر شدن آمار کیل‌ها در حال حاضر حس خوبی به بازیکن منتقل کند، اما از آن سو به معنای بهتر شدن آمار سایرین نیز هست و به مرور زمان باید تلاش بیشتری کنید تا نسبت بهتری به دست آورید. تا آن زمان، از این نکته ریز لذت ببرید.

منبع Polygon
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

هفت + 5 =