Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

قابلیت اسپلیت اسکرین Black Ops 4 را Treyarch از شما مخفی کرده بود!

0

قابلیت اسپلیت اسکرین Black Ops 4 به شکل بی سر و صدایی در بازی گنجانده شده و Treyarch روی آن مانوری نداده است. با گیم‌نیوز همراه باشید.

بازیکنان در همان ابتدای انتشار بازی به وجود قابلیت اسپلیت اسکرین Black Ops 4 پی برده‌اند؛ ویژگی جالبی که Treyarch در فرایند تبلیغات و بازاریابی بازی هیچ حرفی از آن به میان نیاورده بود.

قابلیت اسپلیت اسکرین Black Ops 4 برای بخش چندنفره رقابتی در دسترس است؛ البته برای استفاده از آن، هر دو بازیکن باید وارد حساب شبکه پلی‌استیشن خود شده و حداقل یکی از آنها اشتراک پلاس را داشته باشد. حداکثر چهار بازیکن در این حالت می‌توانند به انجام بخش زامبی بپردازند.

امکان اسپلیت اسکرین حتی در بخش بتل رویال بلک‌اوت نیز وجود دارد، اگرچه عملکرد فنی بازی در این صورت افت شدیدی می‌کند. مشکلاتی چون افت فریم، مشکلات گرافیکی و حس کندی در مقایسه با حالت عادی بسیار چشمگیر هستند.

این نکته که Treyarch در سال ۲۰۱۸ هنوز امکان بازی کردن با حالت اسپلیت اسکرین را در جدیدترین قسمت مجموعه ندای وظیفه گنجانده مایه مباهات است. خصوصاً در دوره‌ای که استودیو‌های بسیار کمی چنین کاری می‌کنند.

منبع Eurogamer
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.