Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

پیتر دینکلیج از سرنوشت تیریون لنیستر و خداحافظی با سریال بازی تاج و تخت می‌گوید

0

پیتر دینکلیج پس از فیلمبرداری آخرین صحنه‌های مربوط به کاراکترش در سریال از سرنوشت تیریون لنیستر می‌گوید. با گیم‌نیوز همراه باشید.

سریال تحسین‌شده بازی تاج و تخت محصول شبکه HBO با هشتمین فصل به پایان راه خود می‌رسد. انتظار می‌رود آخرین فصل سریال مملو از صحنه‌های دراماتیک، اکشن و البته کشت و کشتار کاراکتر‌های اصلی و فرعی باشد.

پیتر دینکلیج، بازیگر کاراکتر محبوب تیریون لنیستر چندی پیش آخرین سکانس‌های مربوط به خود در سریال را بازی کرد تا پس هشت فصل از این مجموعه خداحافظی کند. وی در مصاحبه با Vulture از آخرین روزش در صحنه فیلمبرداری گفته است. وی می‌گوید که آخرین روزش در فرایند تولید ناامیدکننده بوده که البته دلیل آن نیز مشخص است: سکانس‌های بازی تاج و تخت همانند بسیاری از سریال‌ها به‌صورت نامنظم فیلمبرداری می‌شوند. مسلماً چنین چیزی می‌تواند آخرین روزی که با یک کاراکتر سپری می‌کنید را خراب کند، اما دینکلیج می‌گوید که برخی موارد باعث شدند این تجربه دلنشین‌تر شود:

هیچ چیز براساس ترتیب زمانی فیلمبرداری نمی‌شود بنابراین قرار نبوده منتشر یک صحنه بسیار احساسی یا هر چیز دیگری باشید. فقط بدین ترتیب است که :«خب، این هم پایان کار پیتر دینکلیج در سریال». اما با وجود ناامیدکننده بودن، آخرین روز من در سریال به طور زیبایی تلخ و شیرین بود. بسیاری از دوستانی که عاشقشان هستم در صحنه حضور داشتند؛ حتی اگر آن روز زمان کار آنها نبود و این بسیار زیبا بود.

دینکلیج می‌گوید که او سعی کرده همین کار را برای سایر بازیگران در آخرین روز حضورشان در نقش انجام دهد. وی مشخصاً به آخرین روز یکی از شخصیت‌های جوان‌تر سریال اشاره می‌کند که بسیار او را تحت تأثیر قرار داده است:

اسم او یا شخصیتش را نمی‌گویم، اما یکی از بازیگران جوان سریال همین فصل گذشته کار خود در سریال را جمع‌بندی کرد و همه در روز آخر تحت تأثیر این موضوع قرار گرفته بودند. او با این سریال بزرگ شده بود، متوجه هستید؟ آنها همگی زمانی تنها بچه بودند و حالا بزرگ شده بودند و دیگر زمان پایان کارشان بود. انگار که شاهد خداحافظی فردی با دوران کودکی‌اش بودیم. می‌دانم که بازی تاج و تخت فقط یک سریال است و این جور حرف‌ها، اما این سریال زندگی ما بود.

اما سرنوشت تیریون لنیستر قرار است چطور رقم بخورد؟ جواب این سریال در حال حاضر یک راز است اما دینکلیج می‌گوید که از پایان‌بندی مربوط به کاراکتر در سریال بسیار راضی است:

من خیلی خیلی … دارم سعی می‌کنم لغت مناسب را پیدا کنم! فکر می‌کنم که او جمع‌بندی بسیار خوبی داشت. مهم نیست که نتیجه کار چیست؛ مرگ می‌تواند راه فرار خوبی باشد.

مصاحبه‌کننده Vulture می‌گوید که این حرف دینکلیج لزوماً بدین معنا نبوده که تیریون لنیستر در نهایت کشته خواهد شد بلکه این فقط یک احتمال است. طبق گزارش‌های مختلف، HBO تاکنون چندین پایان‌بندی مختلف برای جلوگیری از لو رفتن داستان ضبط کرده، بنابراین حتی بازیگران نیز از سرنوشت قطعی نقش‌هایشان باخبر نیستند.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت تنها ۶ قسمت خواهد داشت، اما هر کدام قرار است به درازای یک فیلم سینمایی کامل باشند. طبق خبرهایی که به گوش می‌رسد، صحنه‌های حماسی فوق العاده‌ای انتظارمان را می‌کشند چرا که به‌عنوان مثال، فیلمبرداری یکی از نبرد‌های این فصل ۵۵ شب متوالی طول کشیده است!

تاریخ پخش فصل هشتم در زمانی نامشخص در سال ۲۰۱۹ خواهد بود. جرج آر.آر مارتین نویسنده مجموعه نغمه آتش و یخ که سریال با اقتباس از آن ساخته شده، چندی پیش اذعان داشت که این سریال می‌توانست تا فضل ۱۱، ۱۲ و حتی ۱۳ نیز ادامه یابد، هر چند که وی درک می‌کند شو رانر‌های سریال یعنی دی‌.بی وایس و دیوید بنیاف تمایل دارند پروژه‌های جدیدی انجام دهند.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.