Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تماشا کنید: اولین هدف فراری Hitman 2 کسی است که بارها مرده و هیچ‌گاه نمرده است!

اولین هدف فراری Hitman 2 با هنرنمایی شان بین، استعاره‌ای از شخصیت‌هایی است که وی همواره در قالب آنها مرده است! با گیم‌نیوز همراه باشید.

هنرپیشگی اولین هدف فراری Hitman 2 را شان بین یا همان ند استارک خودمان را برعهده دارد. وی قرار است در بازی نقش مأمور پیشین ام‌آی5 را داشته باشد که مارک فابا نام داشته و تصمیم گرفته به یک قاتل اجیره‌ای تبدیل شود. نکته جالب در رابطه با کاراکتر بین در این بازی آن است که وی تاکنون بارها مرگ خود را صحنه‌سازی کرده به‌طوریکه به وی لقب «نامیرا» داده‌اند.

اما چه چیزی این نکته را جالب می‌کند؟ شان بین بین سریال و سینمادوستان به این معروف است که کاراکتر‌های با بازی وی در نهایت همواره خواهند مرد و حال او در Hitman 2 قرار است یک «نامیرا» باشد (که باز هم در نهایت خواهد مرد!).

اولین هدف فراری Hitman 2 در ۲۰ نوامبر یعنی یک هفته پس از انتشار بازی در دسترس قرار می‌گیرد. مأموریت کشتن وی در شهر میامی جریان دارد؛ جایی که خود «نامیرا» قرار است هدفی را ترور کند. مأمور ۴۷ ده روز برای کشتن مارک فابا زمان دارد و همچون اولین نسخه ریبوت هیتمن، این نوع مأموریت را تنها یک بار به‌صورت دلخواه می‌توان انجام داد.

تریلر لایو اکشنی از هنرنمایی شان بین در نقش نامیرا به تازگی منتشر شده است که می‌توانید در بالای صفحه تماشا کنید. در این تریلر، وی طی صحبت با یک روان‌پزشک از فرایند تبدیل شدن خود به یک قاتل و صحنه‌سازی‌های متعدد مرگش می‌گوید.

منبع Gamespot
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.