Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

اخبار بازینما: شبکه پلی استیشن چقدر از ترافیک اینترنت دنیا را به خود اختصاص می‌دهد؟

همان‌طور که می‌دانید از این هفته تصمیم گرفتیم هر شب بخش خبری بازینما را در گیم‌نیوز بازنشر کنیم. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید تا در قسمت دیگری از اخبار بازینما، با هم ببینیم که طبق اطلاعات تازه منتشر شده، شبکه پلی استیشن چقدر از ترافیک اینترنت دنیا را به خود اختصاص می‌دهد؟

بازینما در حال حاضر تنها مجله‌ی مکتوب بازی‌های ویدئویی در ایران است که با سابقه‌ای طولانی همچنان در این زمینه به فعالیت خود ادامه می‌دهد. با این وجود، بازینما در سال‌های اخیر به عرصه‌ی آنلاین نیز روی آورده و شاید بخش خبری آن، که هر شب در آیتمی کوتاه منتشر می‌شود، یکی از بهترین دست‌آوردهای آن باشد.

در این بخش خبری، بر خلاف اخبار شب گذشته، خبری از Red Dead Redemption 2 نیست. اخبار امشب بازینما با یک خبر ناراحت کننده آغاز می‌شود. تعطیلی دو مجله‌ی مکتوب بازی‌های ویدئویی در بریتانیا اولین خبر امشب بازینما است.

خبر بعدی طبق آمار منتشر شده به بررسی میزان مصرف ترافیک اینترنت در دنیا می‌پردازد. شبکه‌ی پلی استیشن 2.7 درصد از ترافیک کل دنیا را به خود اختصاص می‌دهد. احتمالا شما هم حدس می‌زنید که بیشترین مصرف متعلق به کدام شبکه است.

در خبر بعدی چارت استیم و فروش بازی‌ها و جایگاهِ خوب آن‌ها در ماه اخیر بررسی می‌شود. بازی Shadow of the Tomb Raider در جایگاه دهم قرار گرفته و اگر می‌خواهید بدانید کدام بازی بیشترین فروش را داشته، باید این آیتم خبری را تماشا کنید.

اما این بخش خبری، با یک اتفاق جالب در مسابقات بازی‌های ویدئویی آسیا به پایان می‌رسد. خبری از یک تقلب توسط یک کاربر که قبلا هم سابقه‌ی تقلب در مسابقات را داشته و بعد از دو سال محرومیت، باز هم از این کار دست نکشیده است.

اخبار بازینما هر شب منتشر می‌شود.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

یک × 3 =