Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تریلر جدید فیلم Aquaman پنج دقیقه از اتفاقات زیر آب را نشان می‌دهد!

با این که تنها چند ماه تا اکران فیلم “Aquaman” مانده، از تریلر جدیدی رونمایی شده است که با نمایش برخی از صحنه‌های اصلی و برجسته‌ی فیلم،  بهترین تصویر را از  «جیسون موموا» در نقش آکوامن به ما می‌دهد. تریلر جدید فیلم Aquaman در مدت 5 دقیقه به ما نمایی کلی از آن‌چه می‌توانیم از این فیلم انتظار داشته باشیم می‌دهد. در ادامه با گیم‌نیوز همراه باشید.

تریلر با داستان اولیه آغاز می‌شود: آکوامن (یا همان آرتور کاری) فرزند یک نگهبان فانوس دریایی و ملکه‌ی دریا (نیکول کیدمن) است، که او را وارث برحق تاج و تخت می‌نماید! او با مرا (Amber Heard) طی ماجرایی برای یافتن سه نیزه‌ی افسانه‌ای (احتمالا سه نیزه‌ی نپتون شاه) همکاری می‌کند تا به وسیله‌ی آن پادشاهی‌های متفرقه‌ی آتلانتیس را متحد کند، گرچه در این مسیر دشمنانی چند دارد که از جمله‌ی آن‌ها ارم (Orm) پادشاه کنونی آتلانتیس و مانتای سیاه (دشمن مزدور و مسلح آکوامن در کمیک‌های اصلی) هستند.

تم اصلی این فیلم حاکی از آن است که گویا کمپانی دی‌سی (DC) در نظر دارد تا در مقایسه با قهرمانان تیره و تاریک پیشین خود، فضای شادتری برای فیلم‌های این مجموعه ایجاد کند.

همچنین کنایه‌های طنز  آکوامن و خصوصا مرا در این فیلم نشان می‌دهند که حس شوخ طبعی پنهانی برای این سری در نظر گرفته شده باشد که با طرز فکر کارگردان مجموعه جیمز وان (کارگردان سریع و خشن 7) ترکیب شده است!

در نهایت ممکن است که آکوامن در فیلم «فرار از سایه‌ی بزرگ» (Escaping The long Shadow) از سری Wonder Woman نیز ایفای نقش داشته باشد.

فیلم آکوامن 21 دسامبر امسال اکران خواهد شد.

منبع theverge
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.