Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نگاهی دقیق به نقشه‌ی Red Dead Redemption 2 و جزئیات آن

0

نقشه‌ی Red Dead Redemption 2 بزرگ است. جغرافیای بزرگی در این بازی گنجانده شده است. از زیست‌بوم‌های مختلف جنگلی تا شهرهای بزرگ، تالاب‌های مه‌آلود و صحراهای شنی تا قله‌های مرتفع پوشیده از برف. حتا چند غافل‌گیری هم در آن هست که اصلا انتظار دیدنشان را ندارید.

اگر می‌خواهید که همزمان با بازی کردن خودتان نقشه‌ی بازی را باز کنید و با کشف کردن مکان‌های جدید آن را رفته رفته (همان‌طور که بازی طلب می‌کند) کامل کنید،‌ چیزی که در ادامه می‌بینید، اسپویلر محسوب می‌شود. اما اگر بازی را تمام کرده‌اید و می‌خواهید ببینید کدام مناطق را از قلم انداخته‌اید و همچنان به آن مشغول باشید، توضیحاتی که در ادامه می‌خوانید می‌توانند کارساز و مرتفع کننده‌ی حس کنجکاوی‌تان باشد.

داستان بازی از منطقه‌ی گریزلی که ارتفاعاتی پوشیده از برف است آغاز می‌شود. مسیر شمال تا شرق را طی می‌کنید و بعد از رهایی از مناطق برفی که در آن‌ها حتا حرکت کردن هم دشوار است،‌ به شهر ولنتاین می‌رسید. هنوز اوایل بازی است و آرتور در این مرحله مهارت‌های اولیه را یاد می‌گیرد.

در شمال شرقی نقشه دو شهر انازبرگ و ون هورن را پیدا می‌کنید. ون هورن محل خوبی برای یافتن کالاهای مرغوب است چون یک بندر تجاری است و می‌توانید با پس‌اندازتان چیزهای خوبی در این منطقه خریداری کنید. در مرکز قلعه‌ی والاس قرار دارد که لازم است از رفتن به آن، مگر در صورتی که بازی بخواهد خودداری کنید.

در جنوب غربی نقشه، بلک‌واتر را پیدا می‌کنید که یکی از اصلی‌ترین نقاط نقشه است. داستان کاملا به اتفاقات این شهر وابسته است و در طول بازی مدام اسم آن را می‌شنوید. آرتور و دیگر اعضای گروه ون در لیند، بارها به اتفاقات بلک‌واتر اشاره خواهند کرد. دیگر شهر جنوب غربی بازی آرمادیلو است که حتما از بازی قبلی آن را به یاد دارید.

با پیشروی به سمت جنوب، شهر رودز را پیدا می‌کنید. در این شهر خاطرات خوبی را رقم خواهید زد.

در جنوب شرقی نقشه، شهر سنت دنیس را پیدا می‌کنید. بزرگ‌ترین شهر بازی و جایی که می‌توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد در آن پیدا کنید. در غرب این شهر بزرگ، که با پیشروی در داستان به آن‌جا خواهید رفت و دوستان زیادی پیدا می‌کنید، منطقه‌ی لموین است. لموین شاید متفاوت‌ترین منطقه‌ی بازی باشد و تبهکاران زیادی در آن زندگی می‌کنند. اگر علاقه‌دارید که با چند تا از آن‌ها درگیر شوید.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.