Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

Diablo Immortal به صورت آفلاین قابل بازی نیست

0

اگرچه طرفداران بلیزارد حاضرند بازی موبایل تازه معرفی شده از مجموعه‌ی دیابلو یعنی Diablo Immortal را با بی‌ربط‌ترین خبر مربوط به دیابلو 4 عوض کنند، این اتفاق نمی‌افتد. در عوض، در اخبار تازه منتشر شده، بلیزارد تایید کرده است که بازی موبایل Diablo Immortal به صورت آفلاین قابل بازی نخواهد بود.

در گفتگویی در جریان بلیزکان، طراح ارشد بازی دیابلو نامیرا تایید کرد که شما نمی‌توانید این بازی را به صورت آفلاین بازی کنید.

بازی این اجازه را به شما نمی‌دهد.

شما می‌توانید بازی را به تنهایی بازی کنید، تا حدی، اما به صورت آفلاین بازی کردن دیابلو معنایی ندارد. در دمویی که در بلیزکان از بازی به نمایش درآمد دیدیم که آخرین سیاهچال بازی را می‌شود هم به تنهایی و هم با کمک دیگر بازی‌کنندگان در پارتی خود به انجام رساند.

با این حال اگر اتصال اینترنت شما قطع باشد بازی اجازه‌ی بازی کردن به شما نخواهد داد. این موضوع البته با توجه به تعداد زیاد بازی‌های موبایلی که نیازمند اتصال اینترنت هستند چندان هم غیرمنتظره و تعجب‌برانگیز نبود.

این بازی که «یک تجربه‌ی نقش‌آفرینی اکشن تکامل یافته» لقب گرفته، در واقع یک بازی مولتی پلیر کلان است و طبیعی است که اتصال به اینترنت برای آن یک المان حیاتی باشد.

همچنین ویژگی‌های ارتباط اجتماعی در بازی گنجانده شده است که می‌تواند دلیل دیگری برای آنلاین بودن بازی به شمار برود. به

جالب است بدانید که بسیاری از طرفداران بلیزارد و مجموعه‌ی دیابلو، از رونمایی این بازی خوشحال نشده‌اند. آن‌ها که قبل از شروع بلیزکان توسط این شرکت به نوعی برای یک خبر مرتبط با دیابلو آماده شده بودند، از این‌که بلیزارد با حرکت به سوی بازار بازی‌های موبایل و بازی‌های چینی «طرفداران واقعی خود در پی‌سی» را به فراموشی خواهد سپرد خرسند نیستند.

به هر حال یکی از بازی‌های رونمایی شده در بلیزکان 2018 همین عنوان موبایلی است. Diablo Immortal هر چه باشد یک دیابلوی جدید برای نسل جدید است و برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد.

منبع vg247
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.

شش + 17 =